Wiedźmin 3: Dziki Gon znowu opóźniony

Wiedźmin 3: Dziki Gon znowu opóźniony

Wiedźmin 3: Dziki Gon znowu opóźniony
marcindmjqtx
08.12.2014 17:36, aktualizacja: 05.01.2016 15:22

Pierwotnie gra miała trafic do sklepów jesienią bieżącego roku. Potem premierę przeniesiono na luty. Tymczasem wygląda na to, że zagramy w maju.

Czy to już ten moment, by zacząć obawiać się o jakość gry? Niby lepiej przekładać premierę, niż wypuścić bubla, ale skoro studio CD Projekt RED samo jakiś czas temu stwierdziło, że potrzebuje czasu do lutego przyszłego roku, to skąd kolejna zmiana daty wydania gry, na którą czekają gracze na całym świecie? Cóż, w komunikacie prasowym czytamy tylko, że:

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką[...]Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015. Czyli ktoś drugi raz przeszacował. Szkoda. Nie, żebyśmy nie mieli innych, polskich gier, którym warto kibicować na początku przyszłego roku. Ale wiadomość o przełożeniu premiery zbiega się w czasie z krytycznymi opiniami na temat grafiki zaprezentowanej na zwiastunie w miniony weekend na gali The Game Awards, w Las Vegas.

The Witcher 3: Wild Hunt - Elder Blood Trailer Geralt potyka się po raz kolejny. Oby ostatni, bo to przecież największy ambasador polskiego przemysłu growego na świecie. Bohater godzien prezydenta Obamy, nawet jeśli ten wciąż nie miał czasu na odpalenie gry. Wiedźmin dopiero co wygrał tytuł najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku...

[źródło: Informacja prasowa]

Maciej Kowalik

*Agora, właściciel serwisu Polygamia.pl, jest współwydawcą Wiedźmina 3

326824718232021271
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)