Twórcy Wiedźmina otwierają studio. Chcą stworzyć grę RPG

Nasz rodzimy rynek staje się rozwija. Konrad Tomaszkiewicz, reżyser kultowej już gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, otwiera nowe studio. Cel jest jasny i ambitny - wysokobudżetowy RPG.

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red

Rebel Wolves, bo tak nazywa się studio założone przez Konrada Tomaszkiewicza, chce podjąć się ambitnego zadania, jakim jest stworzenie nie tyle co nowej gry, a całej nowej sagi gier.


Projekt ma być osadzony w mrocznym klimacie fantasy RPG. Nadchodząca produkcja będzie tworzona na silniku Unreal Engine 5 i trafi zarówno "na pecety, jak i konsole next-genowe".


Szeregi Rebel Wolves uzupełnią: Daniel Sadowski, Tamara Zawada, Jakub Szamałek, Bartłomiej Gaweł. Należy podkreślić, że są to bardzo doświadczeni pracownicy, którzy mają w swoim portfolio między innymi wiedźmińskie tytuły.

Zważywszy na fakt, że studio jest świeżo utworzone, to nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji. Jesteśmy (póki co) zdani jedynie na skromną grafikę koncepcyjną. Należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych komunikatów. W tym celu warto regularnie odwiedzać oficjalną stronę studia.


Na więcej szczegółów musimy poczekać. Chyba że ktoś jest zainteresowany współpracą z Rebel Wolves. Zawsze możemy aplikować.

wiedźminwiedźmin3 dziki gonunreal engine 5

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (5)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.