Twórcy Wiedźmina otwierają studio. Chcą stworzyć grę RPG

Twórcy Wiedźmina otwierają studio. Chcą stworzyć grę RPG

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red
17.02.2022 16:11, aktualizacja: 17.02.2022 17:17

Nasz rodzimy rynek staje się rozwija. Konrad Tomaszkiewicz, reżyser kultowej już gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, otwiera nowe studio. Cel jest jasny i ambitny - wysokobudżetowy RPG.

Rebel Wolves, bo tak nazywa się studio założone przez Konrada Tomaszkiewicza, chce podjąć się ambitnego zadania, jakim jest stworzenie nie tyle co nowej gry, a całej nowej sagi gier.


Projekt ma być osadzony w mrocznym klimacie fantasy RPG. Nadchodząca produkcja będzie tworzona na silniku Unreal Engine 5 i trafi zarówno "na pecety, jak i konsole next-genowe".


Szeregi Rebel Wolves uzupełnią: Daniel Sadowski, Tamara Zawada, Jakub Szamałek, Bartłomiej Gaweł. Należy podkreślić, że są to bardzo doświadczeni pracownicy, którzy mają w swoim portfolio między innymi wiedźmińskie tytuły.

Zważywszy na fakt, że studio jest świeżo utworzone, to nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji. Jesteśmy (póki co) zdani jedynie na skromną grafikę koncepcyjną. Należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych komunikatów. W tym celu warto regularnie odwiedzać oficjalną stronę studia.


Na więcej szczegółów musimy poczekać. Chyba że ktoś jest zainteresowany współpracą z Rebel Wolves. Zawsze możemy aplikować.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)