Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na konsole Playstation 5 i Xbox Series X

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na konsole Playstation 5 i Xbox Series X

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na konsole Playstation 5 i Xbox Series X
04.09.2020 12:46

Wiedźmina na nową generację będzie można kupić lub uzyskać jako darmową aktualizację. Warunek? Trzeba posiadać wersję na Playstation 4 lub Xbox One. Wszelkie ulepszenia obejmą również właścicieli pecetów.

Zaledwie dzień po tym, jak CD Projekt zaliczył najlepsze półrocze od premiery gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", warszawskie studio zapowiada wydanie swojego hitu na konsole nowej generacji: Playstation 5 i Xbox Series X.

Przypomnijmy, w czwartek spółka podzieliła się półrocznym raportem, z którego wynika, że przychody Redów zaliczają 70 proc. wzrost, a zysk skoczył trzykrotnie, sięgając 147 mln zł.

Twórcy zapowiadają szeroko zakrojone ulepszenia wizualne i technologiczne. "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ma otrzymać wsparcie ray tracing, a znacznemu przyspieszeniu ulegną ekrany ładowania. Ulepszania dotyczą nie tylko podstawowej wersji gry, ale również dodatków: "Serce z kamienia" oraz "Krew i wino".

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" na Playstation 5 i Xbox Series X będzie można kupić w pełnej cenie w sklepach, ale jeżeli ktoś posiada wersje z konsol PS4 lub Xbox One, otrzyma darmową aktualizację na nowe urządzenia. Warto również dodać, że wszelkie ulepszenia dotyczą także wersji na pecety.

Na podobne rozwiązanie spółka zdecydowała się przy okazji niewydanego jeszcze "Cyberpunk 2077". CD Projekt Red zapewnia, że kopia gry na PlayStation 4 będzie działała na PlayStation 5 od dnia premiery konsoli, a każdy kto kupi grę na Xbox One będzie mógł w nią zagrać również na Xbox Series X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)