Wiedźmin 3: Dziki Gon to finał wiedźmińskiej serii

Wiedźmin 3: Dziki Gon to finał wiedźmińskiej serii

Wiedźmin 3: Dziki Gon to finał wiedźmińskiej serii
marcindmjqtx
05.02.2013 19:42, aktualizacja: 05.01.2016 16:23

W ślad za niezbyt efektownym teaserem poszła informacja prasowa, w której Adam Badowski ucina spekulacje o przyszłości Geralta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zwieńczeniem serii nagradzanych na całym świecie gier fabularnych oraz ostatnią częścią legendy Geralta z Rivii. Jak to? Jedna z najważniejszych dla polskiej branży gier wideo seria zakończy się po trzech odsłonach? W dalszej części informacji prasowej (powtarzającej wiadomości z rana) temat powraca:

Wiele osób pyta mnie, czy to rzeczywiście będzie ostatnia gra o wiedźminie. Tak, będzie. Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że ta seria powinna skończyć się w naprawdę wielkim stylu. Technologia nareszcie umożliwia nam zaprezentowanie naszej wymarzonej historii w świecie, w jakim chcieliśmy ją przedstawić i przy wykorzystaniu odpowiedniej grafiki. To będzie prawdziwe ukoronowanie gatunku RPG. Ciągle mamy wiele ciekawych pomysłów fabularnych, ale uważamy, że czas już zwrócić sie ku nowym światom i ciągle przesuwać granice naszej wyobraźni Więcej informacji o grze znajdziecie w naszym porannym artykule. Zapowiedzi wyglądają imponująco i jeśli uda się je zrealizować, to 2014 rok będzie stał pod znakiem Wiedźmina.

A potem?

Cóż, "Coś się kończy, coś się zaczyna". Wierzycie w to, że więcej nie usłyszymy o Geralcie?

źródło: Informacja prasowa

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)