Zmien skórke
Logo Polygamii

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switchu brzmi bardzo pięknie, ale...

Wiedźmin 3: Krew i Wino
...czy konsola byłaby w stanie go udźwignąć? Plotka głosi, że Gerwant wkroczy na Switcha jeszcze w tym roku.

Uprzedzając – tak, tak, wiem, że Gerwant nazywa się Geralt. To taki żart.

Pewien użytkownik Resetery zauważył, że na chińskim portalu pojawił się news o Wiedźminie 3 zmierzającym na Switcha:

[Ważne! Edycja GOTY Wiedźmina 3 trafi na Switcha we wrześniu.] Sprawdzone źródło od dystrybutora donosi, że edycja GOTY Wiedźmina 3 trafi na Switcha we wrześniu. Chińska lokalizacja na wyłączność dla wersji azjatyckiej.

Na stronie Taobao wielu nieoficjalnych sprzedawców wystawiło grę w edycji na Switcha w swojej ofercie – niektórzy ze sprzedawców są naprawdę duzi – stąd podejrzenie, że doniesienia mogą być prawdziwe.

To nie pierwszy raz, gdy słowa „Wiedźmin” i „Switch” padły w jednym zdaniu. Jakieś dwa miesiące temu oferta gry w wersji na handhelda Nintendo pojawiła się na stronie francuskiego dystrybutora.

Teraz powstaje pytanie – czy gra tak wymagająca jak Wiedźmin 3 byłaby w stanie w ogóle dobrze wyglądać na Switchu? Umówmy się, konsola Nintendo nie jest najpotężniejszym sprzętem na świecie i ciężko sobie wyobrazić, żeby poradziła sobie z tym wyzwaniem. Być może więc gra będzie dostępna jedynie w ramach streamingu tak jak Resident Evil VII czy Assassin’s Creed Odyssey, które można ograć w tej formie tylko w Japonii.

Jest jeszcze opcja, że Nintendo szykuje dla nas coś w stylu Switcha PRO, który poradziłby sobie z Dzikim Gonem bez problemu. Jeśli będziemy mieli do czynienia z graniem w chmurze to trochę mija się to z celem w przypadku konsoli, której istotą jest przenośność. Z drugiej strony takiego Skyrima udało się przenieść na Switcha, więc może… choć w przypadku Wiedźmina spadki jakościowe – i to spore – byłyby nieuniknione.

Może na E3 developer uderzy jakąś zapowiedzią.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
6 Komentarze
3 Odpowiedzi
8 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

TW3 ledwo chodził na PS4, więc cięcia musiałyby być ostre. Wolę Gwinta z integracją konta z PC.

3mortis
Użytkownik

“może więc gra będzie dostępna jedynie w ramach streamingu tak jak Resident Evil VII czy Assassin’s Creed Odyssey, które można ograć w tej formie tylko w Japonii.”

Ciekawe swojo drogo jak sie im ten streaming spisuje, widocznie to nie az taka kosmiczna technologia jak przeciwnicy google stadia przedstawiaja

Finear
Użytkownik

jedyna co ogranicza ta technologie to dostepnosc internetu i fizyczne polożenie serwerów

sama w sobie jest bardzo dobra

Deniryer
Użytkownik

Europa to nie Japonia. Mają lepszą infrastrukture pod każdym względem, testują transmisję 8K od dwóch lat. W Europie 4K jeszcze nawet się nie zadomowiło (TV to Maks Full HD), nie wszystkie serwisy streamingowe oferują materiały 4K. Więc Stadia w Europie i USA będzie mieć pod górkę choćby z powodu dostępu do internetu (przepustowość, czas dostępu, jakość i ilość serwerów oraz stacji bazowych) Dalej, nie wiem jak przeciętnym użytkownikom, ale mi granie w full HD, któremu jest bliżej do nie skompresowanwgo 720p z podwójnym lagiem nie leży. Plus: https://istheservicedown.co.uk/status/virgin-media/history Ostatnio miesiąc to absolutna porażka jeśli chodzi o świadczenie usług internetowych przez… Czytaj więcej »

MrDraiger
Użytkownik

Moje ulubione przeinaczenie z książek to Gerland z Rybii

DontBeSoRambo
Użytkownik

Bardzo bym się cieszył z Wieśka na switchu. Sam pewnie już nie grałbym bo mam nabite ze 100 godzin i obiecałem sobie nigdy więcej do tego nie wracać. Nie dlatego że mi się znudziło tylko dlatego że są inne gry i muszę eksplorować a nie masterować.

Wiesiek mógłbym jeszcze zarabiać na switchu a kiedy polskie gry się sprzedają to tylko można się z tego cieszyć!

mirek83
Użytkownik

No nie wiem, kiedyś też mówili, że nie będzie VR na Switchu.

Bobok
Użytkownik

Wiesiek będzie wyglądał jak Ark: Survival Evolved https://www.youtube.com/watch?v=mYM3oF4VaoM

Popularne wpisy

Popularne Gry