Na Nintendo Switch łatwiej (i taniej) można kupić Wiedźmina 3: Dziki Gon

Strona głównaNa Nintendo Switch łatwiej (i taniej) można kupić Wiedźmina 3: Dziki Gon
28.01.2021 15:40
Na Nintendo Switch łatwiej (i taniej) można kupić Wiedźmina 3: Dziki Gon

Łatwiej, bo osobno. CD Projekt RED rozdzielił zestaw, co powinno skusić niektórych do zakupu "Wiedźmina 3: Dziki Gon" na platformie Nintendo.

bEiZxiGd

Wcześniej poprzedni hit CD Projekt RED dostępny był wyłącznie w "Edycji kompletnej". To plus, bo wszystko - czyli dodatki i podstawkę - dostawało się w jednym pakiecie. 

Ale cały zestaw kosztował swoje - tyle, co każda nowa premiera na Switchu, a więc ok. 240 zł. I trzeba przyznać, że akurat "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na sprzęcie Nintendo trzymał swoją cenę. 

CD Projekt RED poinformował teraz o zmianie warunków. 

Postanowiliśmy zmienić sposób w jaki sprzedajemy grę na tej platformie aby zaoferować wszystkim większą elastyczność. W najbliższym czasie obie wersje gry będą dostępne w Nintendo eShop, ale docelowo Edycja Kompletna zostanie wycofana i zastąpiona oddzielnymi produktami: grami Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 3: Dziki Gon — Serca z Kamienia i Wiedźmin 3: Dziki Gon — Krew i Wino

Tę samą zawartość będziecie mogli kupić za tę samą cenę co poprzednie - zaznacza CD Projekt RED. 

Ci, którzy chcą mieć wszystko, nie przepłacą. Ci, którym na początek wystarczy podstawka, nie wydadzą od razu tak dużo. Cyfrowa wersja już jest dostępna i kosztuje 140 zł.