Zmien skórke
Logo Polygamii

Assassin's Creed 3 trafi na Switcha

W pakiecie z Liberation.

Wygląda na to, że Ubisoft szykuje się do wydania remastera Assassin’s Creed 3 (zapowiedzianego dotychczas oficjalnie na PC, PS4 i Xboksa One) również na Switchu. Wskazuje na to umieszczenie gry na stronach internetowych kilku czeskich sklepów.

Wcześniej informacje na temat “kompilacji Assassin’s Creed” na konsolę Nintendo pojawiły się na stronach Media Marktu. Takie określenie pasuje tu na tyle, że do AC3 dołączana będzie dodatkowo inna gra z serii – Assassin’s Creed: Liberation. Ten tytuł powstał początkowo na Vitę, później doczekał się wydania “HD” na PS3 i Xboksa 360.

Zestaw ten trafić ma na PC, Xboksa One i PS4 w ramach season passa Assasin’s Creed: Odyssey, będzie jednak również sprzedawany oddzielnie (co w przypadku Switcha będzie potrzebne o tyle, że Odyssey nie ukazało się na tej platformie – poza dostępem w Streamingu tylko na terenie Japonii).

Assassin’s Creed 3 ukazał się już wcześniej na konsoli Nintendo. Było to Wii U, a tytuł Ubisoftu nie osiągnął na nim jakiegoś wielkiego sukcesu. Ale coż, do dwóch razy sztuka?

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Tutaj tylko mała uwaga, wersja HD “Liberation” trafiła też na PC 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry