Wiedźmin 2 pojawi się na GOGu?

Wiedźmin 2 pojawi się na GOGu?

marcindmjqtx
17.11.2010 21:56, aktualizacja: 06.01.2016 15:12

Do konferencji CD Projektu jeszcze trochę, a tym czasem docierają do nas coraz to nowe informacje na jej temat. Wiedźmin 2 zostanie wydany w cyfrowej dystrybucji na GOGu? Wszystko wskazuje na to, że tak.

GOG wydaje się być idealnym miejscem do zaczęcia sprzedaży przez internet Wiedźmina 2. Pozostają oczywiście wówczas pytania co z DRM, którego brak w grach z Good Old Games jest jednym ze sztandarowych haseł, jak również cena i wersje językowe gry. Logicznym krokiem wydaje się rozszerzenie oferty o nowe tytuły. Zresztą kuluarowe informacje wskazują, że próby wprowadzenia pierwszej części Wiedźmina do GOGa były jakiś czas temu podejmowane. Wygląda na to, że trafiliśmy. Nasze źródła w CDP mówią nam, że Wiedźmin 2 pojawi się na Good Old Games. A co z DRM? Do tej pory wszystkie gry sprzedawane na tej platformie były pozbawione zabezpieczeń. Czy i tak będzie tym razem? Wydawałoby się to logicznym krokiem, choć moim zdaniem dość odważnym. W końcu chyba nikt jeszcze na taki krok do tej pory się nie zdecydował. No i ciekawi mnie, czy to pierwsza jaskółka i wraz z nią pojawią się inne nowe tytuły na GOG, czy pojedyncza akcja. No ale jeżeli chce się być alternatywą dla Steam, to raczej jest to koniecznością.

Czy te informacje się potwierdzą? Miejmy nadzieję, bo to duża sprawa zarówno dla CDP, jak i dla GOGa. Wszystkiego dowiemy się już za parę godzin. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas CDP na swojej jutrzejszej konferencji.

Piotr Gnyp

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)