Wiedźmin 2 na Xbox 360 - ponętny szpieg, dodatkowe misje i premiera na wiosnę

Wiedźmin 2 na Xbox 360 - ponętny szpieg, dodatkowe misje i premiera na wiosnę

Wiedźmin 2 na Xbox 360 - ponętny szpieg, dodatkowe misje i premiera na wiosnę
marcindmjqtx
16.01.2012 16:01, aktualizacja: 05.01.2016 16:58

Wiedźmin 2 na Xboksa 360 zapowiadany był na przełom lutego i marca tego roku. Najnowszy numer GameInformera mówi jednak o premierze wiosennej. Czyżby zatem gra miała ukazać się w marcu?

Konsolowa edycja Wiedźmina 2 ma zawierać wszystkie dodatki dostępne na PC. Najnowsza wersja gry to Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wersja 2.0, a na Xboksie 360 z kolei będzie to Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona. W skrócie W2ZKER. Słodko.

Sam artykuł o grze jest dość krótki - wspomina tylko o premierze, która będzie mieć miejsce wiosną (strzelamy w marzec), poprawionym, alternatywnym systemie pracy kamery (nie będzie potrzeby sterować nią ręcznie) i nowym sposobie zaznaczania celów podczas walki (szybkie zablokowanie się na jednym przeciwniku i zmiana celu za pomocą prawej gałki).

Ale to nie wszystko. W grze pojawią się też nowe misje, postaci i lokacje, które dadzą nam ponad 4 dodatkowe godziny zabawy! Ich fabuła koncentruje się na odnalezieniu królewskiego potomka z pomocą ponętnej Brygidy - szpiega, który podawał się za ich opiekunkę. Zadania, jakie przed nami zostaną postawione mają być różnoraki - od rozczłonkowywania hord magów, potworów i ludzi, aż do wrobienia szlachcica w porwanie.

A co z PC? CD Projekt od dawna mówi, że nie zapomni o właścicielach tej platformy. Zapewne więc Edycja Rozszerzona zawita też i na komputerach osobistych.

Och, nie mogę się doczekać tego W2ZKER. Oby premiera faktycznie miała miejsce w marcu. No i ciekawe też ile będzie kosztować ta gra. W końcu na PC gra będzie wtedy dostępna już od roku.

[via GameInformer]

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)