Wiedźmin 2 na Gamescomie

Wiedźmin 2 na Gamescomie
16.08.2010 17:31
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W naszym krótkim przewodniku po zbliżających się targach Gamescom napisaliśmy jedynie, że CDP Red powinien przygotować specjalnie na tę okazję nowe materiały z Wiedźmina 2. Teraz znamy szczegóły na ten temat.

W oficjalnej informacji prasowej czytamy:

Nowe lokacje, nowi przeciwnicy i nowy Geralt! Wszystko to pokażemy na GamesCom 2010. Ciekawi mnie ten nowy Geralt - czyżby wreszcie zmienili twarz na bardziej przystającą do poprzedniej części?

Jeśli chodzi o bardziej konkretne informacje na temat Wiedźmina na kolońskich targach, to w hali biznesowej odbędą się zamknięte pokazy dwóch niepublikowanych dotąd fragmentów TW2. Są to pokazy przeznaczone dla przedstawicieli mediów i branży.

"Zwykli gracze" na Wiedźmina trafić będą mogli w hali rozrywkowej, gdzie na olbrzymim ekranie będzie można obejrzeć najnowsze, dotąd niepublikowane materiały filmowe z gry. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł zabrać ze sobą plakaty z gry, figurki Geralta oraz inne gadżety.

A my tam będziemy, miód i wino pić będziemy, relację zdamy. To znaczy ja akurat nie, ale ta szczęśliwa część redakcji, która wyjechała - tak.

informację prasową opracował: Tomasz Kutera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)