Wiecie, co oznacza premierowy zwiastun filmu "Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach"?

Wiecie, co oznacza premierowy zwiastun filmu "Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach"?

Wiecie, co oznacza premierowy zwiastun filmu "Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach"?
marcindmjqtx
29.09.2015 16:04, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Koniec czekania. Czas dać nura w "magiczne" lata 90., przypomnieć sobie kluczowe postacie "Top Secret", "Secret Service" czy "Gablera" i zajrzeć za kulisy ich ówczesnej codzienności.

Sfinansowany ze zbiórki w serwisie wspieram.to projekt długo nie mógł osiągnąć swej ostatecznej formy, ale wreszcie się udało.

W naszej recenzji Marcin Kosman pisał:

Ekipie od "TYFP" udało się dobrze przedstawić magię dawnych chwil. Pegaz rysuje obrys swojego biurka w miejscu, w którym kiedyś stało - dziś jest tylko piach na budowie. Krooger pokazuje, gdzie mieściła się redakcja Resetu. Wspominana jest giełda przy Grzybowskiej. Śledziu opowiada, jak przed pierwszą wizytą w redakcji "ŚGK" oglądał w parku kaczki, sala wybucha śmiechem. Nie zawsze jest wesoło, bo nostalgia niekiedy ustępuje miejsca dokumentalnej analizie. Gdy pada pytanie o piractwo, nie wszyscy chcą odpowiadać. Gulash odwraca głowę, Borek prosi, by nie drążyć. Bo nawet i po zmianie ustawy o ochronie praw autorskich (1994) piracono. Również w redakcjach. Pamiętacie te czasy? To musicie ten film obejrzeć. A jeśli jesteście zbyt młodzi, by tytuły czy nazwiska rozbudziły w Was wspomnienia, to i tak pewnie warto. Wszak "Thank You For Playing" opowiada o wylewaniu fundamenty pod obecną kulturę gier wideo, która łączy nas wszystkich.

Na stronie projektu znajdziecie wszystkie informacje, potrzebne do nabycia filmu.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)