Więcej screenów z Ghost Recon 3

Marek Pluta

06.06.2005 17:26, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ubi Soft pokazał kilka najnowszych obrazków (z wersji na Xbox'a 360) z gry Tom Clancy's Ghost Recon 3, najnowszej części taktycznej strzelanki. Ma się ona ukazać jeszcze w listopadzie tego roku, a dostępna będzie na PS2, Xbox'a, GameCube oraz Xbox'a 360.

Autorzy zapowiadają, że wersja na Xbox'a 360 zostanie zbudowana całkowicie od podstaw, by wykorzystać możliwości drzemiące w nowym urządzeniu. Wersje na obecne konsole, także zostaną nieco usprawnione i dostosowane do każdej konsoli z osobna.W grze otrzymamy dostęp do najnowszych wojskowych technologii, czyli systemu bojowego zintegrowanego z bronią oraz systemem komunikacyjnym. Ułatwi to walkę oraz odnajdywanie przeciwników. Każdy żołnierz nosić ma specjalny wyświetlacz, który będzie pokazywał pełną sytuację na polu walki, korzystając ze wsparcia satelity. W ten sposób będzie można dowodzić oddziałem, jak również kierować wsparciem artylerii, czy lotnictwa.

Terenem działań oddziału Duchów będzie Meksyk, jedne z największych miast świata. Zostanie mu jednak nadany zupełnie nowy wygląd, taki jaki w umysłach autorów, miałoby w przyszłości.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)