Więcej miejsc na liście przyjaciół w 360? Przestańcie grać w Halo 2

Więcej miejsc na liście przyjaciół w 360? Przestańcie grać w Halo 211.08.2009 11:21
Więcej miejsc na liście przyjaciół w 360? Przestańcie grać w Halo 2
marcindmjqtx

Wiele osób narzeka na limit 100 znajomych na liście przyjaciół na Xbox LIVE. Sam, co prawda, jakoś nie mam z tym  problemu, ale rozumiem, że może być to dla niektórych jakaś niedogodność. Wszystkich zawsze dziwiło, dlaczego Microsoft po prostu nie zwiększy tej liczby. Pytani o powody przedstawiciele firmy mówili nam o średniej liczbie kontaktów na gracza wynoszącą poniżej 20 itp, teraz znamy już winowajcę - to wsteczna kompatybilność z Xboksem, a w zasadzie z jedną grą - Halo 2.

Jak się okazuje, zwiększenie ilości znajomych na liście nie jest żadnym problemem w 360. Niestety popsułoby to kompatybilność z Halo 2, w które nadal gra masę osób. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wykresy Nielsena czy rankingi popularności gier na LIVE publikowane przez Majora Nelsona. I nie, nie wystarczyłaby łatka do gry. Problem leży w archaicznej teraz budowie oryginalnego Xbox LIVE.

Prawdopodobnie wraz ze spadkiem popularności gry Bungie MS naniesie odpowiednie poprawki (o ile na takowy możemy w ogóle liczyć). No chyba, że w Redmond uznają, że w końcu czas by gracze przeszli do Halo 3 lub ODST.

[via G4]

327121611117717783
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)