Widzicie tę poręcz? To poręcz z Half-Life 3!

Widzicie tę poręcz? To poręcz z Half-Life 3!

Widzicie tę poręcz? To poręcz z Half-Life 3!
marcindmjqtx
21.08.2012 14:35, aktualizacja: 05.01.2016 16:38

Tak przynajmniej twierdzi niemiecki dziennikarz, który ponoć widział HL 3 za zamkniętymi drzwiami w Kolonii. Cyknął nawet trzy fotki.

Zdjecia ekranu z klatką schodową zamieścił na swoim Twitterze Christian Gurnth, dziennikarz dużego niemieckiego portalu GameOne. Opatrzył je komentarzami o treści: "Widziałem grę na Gamescomie. Zdjęcie ekranu. Nie mogę doczekać się końca embarga. Ryzyko! Blablabla, Mr..." i "Fr33man! Powiedzcie znajomym."

Już przed  targami zawrzało od plotek, gdy okazało się, że organizatorzy umieściili HL 3 na liście obecności w Kolonii. Sprawę szybko wytłumaczono zwyczajną pomyłką, a żadnej wielkiej zapowiedzi nie było.

Oficjalnie Valve odwiedziło Niemcy tylko w kwestiach związanych ze Steamem. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to jednak zupełnie inna para kaloszy. Czy zdjęcia schodów okażą się punktem zwrotnym w tej telenoweli dowiemy się w swoim czasie.

Na korzyść dzisiejszych doniesień działa  to, że Christian Gurnth jest podobno znany i szanowany wśród niemieckich pismaków, więc ryzykuje reputację oraz wiarygodność. Nie należy też do jajcarzy podpuszczających Bogu ducha winnych graczy.

Przy każdej nowej informacji o Half-Life 3 zauważam u siebie dziwne objawy. Szczerze mówiąc, nie jestem największym fanem przygód Freemana. To dobre gry, w które kiedyś tam grałem i które lubię. Tylko tyle. Wystarczy jednak choć minimalnie wiarygodna plotka i udziela mi się cały ten zamęt. Wyobrażam sobie, że już niedługo Gabe naciśnie czerwony guzik i maszyna ruszy. Może tym razem?

Pewnie nie, ale co tam. Pomarzyć zawsze można.

[via Twitter 1, 2, 3]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)