Widmo zbiorczego wydania Borderlands majaczy na horyzoncie

Widmo zbiorczego wydania Borderlands majaczy na horyzoncie
09.07.2010 10:54
Widmo zbiorczego wydania Borderlands majaczy na horyzoncie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Borderlands doczekało się już trzech dodatków i grono osób czekających z zakupem gry na wydanie zbiorcze jest całkiem liczne. Takie wreszcie nadchodzi, podobno.

Konkretem jest tu to, że amerykański sklep Gamestop umieścił w swoim katalogu zapowiedź oficjalnego poradnika do "Borderlands GOTY". Borderlands co prawda tytuł "Game of The Year" zdobyło jedynie w serwisie RPGland, ale wiadomo, że w dzisiejszych czasach GOTY oznacza po prostu wydanie zbiorcze i jest skrótem myślowym.

Według Gamestopu, poradnik ma mieć swoją premierę we wrześniu, co każe mniemać, że w tym samym okresie na sklepowe półki trafi też nowa edycja Borderlands. Co w środku? Nie wiadomo, sam liczę na wszystkie trzy dodatki - w zeszłym roku pożyczyłem grę na krótko, przemęczyłem się przez tryb dla pojedynczego gracza, ale im więcej słucham od znajomych o zabawie w kilka osób tym bardziej chcę dać grze drugą szansę.

BradyGames już jeden poradnik do Borderlands wypuściło, do podstawowej wersji. Czy wypuszczałoby na rynek kolejny, bez powiązania z nowym pudełkiem w sklepach?

[via CVG]

Konrad Hildebrand

327285663500620601
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)