Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest ma już dokładną datę premiery. Białowieżę odwiedzimy niebawem

Białowieżę, w której dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ja stawiam "Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest" bardzo wysoko poprzeczkę.

Obrazek
Adam Bednarek

Tak jak zachwycił mnie "Wanderlust", tak od razu wciągnąłem się w "Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest". Mimo że gry są na pierwszy rzut oka do siebie podobne, to Wilkołak wydaje się być nieco bardziej skomplikowany. A przede wszystkim ma inną, mroczniejszą historię - bazującą na popularnym RPG.

"Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest" na pececie pojawi się już 13 października. Po demie, w które zagrałem jakiś czas temu, uważam, że naprawdę warto dać nowej grze Different Tales szansę.

Tylko trochę szkoda, że podobnie jak "Wanderlust" w "Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest" na start nie będzie polskiej wersji. Ale Piotr Gnyp w komentarzu pod moimi wrażeniami z dema napisał, że jej nie wyklucza - wszystko zależy od sprzedaży i wishlist.

Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest | Official Release Date Trailer

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE