Weedcraft Inc. z nowym, darmowym scenariuszem

Weedcraft Inc. z nowym, darmowym scenariuszem
Krzysztof Kempski

04.06.2019 19:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze więcej sadzenia, palenia i zalegalizowania.

Polskie Weedcraft Inc. pomimo dość mobilkowego wyglądu, okazał się ostatecznie całkiem przyjemnym tyconem. Wymagającym może czasami zbyt wielu kliknięć, ale przy tym zaskakujaco złożonym. Dałem temu wyraz w swojej recenzji, przyznając grze bardzo dobrą ocenę w naszej recenzji. Jeżeli coś w mogło tutaj rozczarować to przede wszystkim zaledwie dwa scenariusze na start. Stojąca za grą ekipa Vile Monarch tuż po premierze zakasała jednak rękawy i opublikowała dzisiaj pierwsze rozszerzenie. Darmowe!

Nowa przygoda zatytułowana Żar opowie nam o rodzinie imigrantów z meksyku, którzy utrzymują się z hodowli konopi, ale wpadają w tarapaty po serii nieszczęśliwych zdarzeń - śmierć głowy rodziny, zmiany polityczne na świecie etc. Jeszcze nie miałem okazji w niego zagrać, ale strzelam, że studio będzie chciało nawiązać w ten sposób do problemu migracji, podobnie jak Life is Strange 2.

Obraz

Nowy scenariusz to nie wszystko, twórcy postanowili też usprawnić nieco przewijanie dialogów (które do tej pory delikatnie rzecz ujmując nie powalały), a także uczynili rozgrywkę nieco płynniejszą poprzez poprawki elementów gameplayu. Studio pochwaliło się też bardzo dobrym debiutem Nie wiadomo czy to tylko kwestia tematu, ale jak widać kłody rzucane twórcom pod nogi przez Youtube czy Facebooka nie przeszkodziły im znaleźć się w kwietniowym zestawieniu steamowych gier z najlepszą sprzedażą w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)