Wczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo

Wczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo

Wczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo
Krzysztof Kempski
05.04.2019 13:01

Cenega we współpracy z PlayWay postanowiły wydać grę już teraz.

Jedyny, niepowtarzalny tegoroczny kandydat do oceny "100% gra w stylu Bartka" (choć mierzyć się z Silent Hunterem będzie chyba bardzo ciężko) nadpłynie już 30 kwietnia. Tego dnia gra ukaże się dopiero w Early Accessie, ale pomimo tego będzie można ją dostać również w pudełku. Gra trafiła właśnie do planu wydawniczego Cenegi, we współpracy z PlayWay. Oczywiście jak to we wczesnym dostępie, tytuł po premierze pełnej wersji po prostu się zaktualizuje. Kiedy to nastąpi jeszcze nie wiadomo.

Obraz

Uboat pozwoli nam przenieść się w czasy II wojny światowej. Pomimo podobnej tematyki, nie będzie to jednak prosta kalka Silent Huntera. Przede wszystkim gracz zarządzać będzie nie tyle jednostką, co dbać o załogę. Marynarze mają swoje potrzeby takie jak głód, zdrowie czy potrzeba odpoczynku, a nasza skuteczność zależeć będzie od ich spełnienia. Oczywiście nikt nie zakaże nam jednak samemu zasiąść za persykopem, hydrofonem czy działem 88 milimetrów. Gra będzie sandboksem.

Warto wspomnieć też parę słów o pudełkowym wydaniu, które będzie dość bogate. Poza wczesno dostępową gry na płycie zawierać będzie też drukowaną książeczkę prezentującą okręty, dwustronny plakat przedstawiający okręt w przekroju (zdaje się, że taka właśnie będzie podstawowa kamera w Uboat), a także cyfrowy soundtrack i krótki film dokumentalny pod tytułem "Uboat - rys historyczny". Gra ukaże się już 30 kwietnia, w momencie tworzenia wpisu nie znamy jeszcze ceny.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)