Wczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo

Strona głównaWczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo
05.04.2019 13:01
Wczesny dostęp Uboat nadpłynie w pudełku już niedługo
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Cenega we współpracy z PlayWay postanowiły wydać grę już teraz.

bEKtwumt

Jedyny, niepowtarzalny tegoroczny kandydat do oceny "100% gra w stylu Bartka" (choć mierzyć się z Silent Hunterem będzie chyba bardzo ciężko) nadpłynie już 30 kwietnia. Tego dnia gra ukaże się dopiero w Early Accessie, ale pomimo tego będzie można ją dostać również w pudełku. Gra trafiła właśnie do planu wydawniczego Cenegi, we współpracy z PlayWay. Oczywiście jak to we wczesnym dostępie, tytuł po premierze pełnej wersji po prostu się zaktualizuje. Kiedy to nastąpi jeszcze nie wiadomo.

325380858506917852

Uboat pozwoli nam przenieść się w czasy II wojny światowej. Pomimo podobnej tematyki, nie będzie to jednak prosta kalka Silent Huntera. Przede wszystkim gracz zarządzać będzie nie tyle jednostką, co dbać o załogę. Marynarze mają swoje potrzeby takie jak głód, zdrowie czy potrzeba odpoczynku, a nasza skuteczność zależeć będzie od ich spełnienia. Oczywiście nikt nie zakaże nam jednak samemu zasiąść za persykopem, hydrofonem czy działem 88 milimetrów. Gra będzie sandboksem.

bEKtwumv

Warto wspomnieć też parę słów o pudełkowym wydaniu, które będzie dość bogate. Poza wczesno dostępową gry na płycie zawierać będzie też drukowaną książeczkę prezentującą okręty, dwustronny plakat przedstawiający okręt w przekroju (zdaje się, że taka właśnie będzie podstawowa kamera w Uboat), a także cyfrowy soundtrack i krótki film dokumentalny pod tytułem "Uboat - rys historyczny". Gra ukaże się już 30 kwietnia, w momencie tworzenia wpisu nie znamy jeszcze ceny.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bEKtwunr