Wczesna wersja Minecraft 1.9 pojawi się już dziś AKTUALIZACJA: Już jest!

Wczesna wersja Minecraft 1.9 pojawi się już dziś AKTUALIZACJA: Już jest!22.09.2011 15:33
Wczesna wersja Minecraft 1.9 pojawi się już dziś AKTUALIZACJA: Już jest!
marcindmjqtx

A pełna po uzyskaniu informacji zwrotnej od graczy - tako rzecze Notch. Poprawki będą teraz częstsze, by wprowadzić sporo rzeczy przed listopadową premierą. AKTUALIZACJA: Już jest - pod tym adresem, który Jens podał na Twitterze.

Główną ciekawostką poprawki 1.9 ma być nowy stwór w kanciastym świecie - bałwan. Będzie  podążał za graczem i ciskał śnieżkami w inne stworzenia, jednak nie zadając im obrażeń. Jednocześnie będzie zamrażał teren pod sobą, ale zaprowadzony w zbyt ciepłe miejsce po prostu się rozpuści. Jednak nie jest to problem, bowiem nie jest to stwór występujący w naturze - można go samemu stworzyć.

Ma zostać też zmieniona nieco umiejętność Endermanów, pozwalająca na wyjmowanie i przenoszenie klocków z budowli - zdaniem Notcha okazała się zbyt irytująca dla graczy.

Jeden z nich przeprowadził eksperyment - zaludnił świat tylko Endermanami i przyspieszył upływ czasu oraz działanie stworów. Po dwustu latach gry, czyli jakichś trzech realnych dosłownie rozebrały otoczenie na kawałki:

Pojawiają się także zmiany w Netherze. Zaś kolejne elementy Adventure Mode będą dopiero w patchu 1.10 - Notch wspominał dziś na Twitterze, że pracuje nad mieszkańcami, którzy mają zaludniać niedawno wprowadzone do gry wioski.

[mycraft.pl]

Paweł Kamiński

327063333377763607
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)