Ważne wieści dla agentów The Division. Wasze postacie nie zginęły

Ważne wieści dla agentów The Division. Wasze postacie nie zginęły

Ważne wieści dla agentów The Division. Wasze postacie nie zginęły
Maciej Kowalik
14.04.2016 09:19

I niedługo powrócą. Choć jest też mały haczyk.

Uff. Możemy chyba odetchnąć z ulgą. Strach wyobrażać sobie nawet co by się działo, gdyby w wyniku błędu po ostatniej aktualizacji postacie, w które włożyliśmy nierzadko 100 godzin i więcej po prostu przepadły na amen. Problemy Assassin's Creed: Unity byłyby przy tym drobną wpadką. Najczarniejszy scenariusz się nie sprawdzi.

Ubisoft namierzył już przyczynę opisywanego wczoraj problemu. W wyniku trudności z synchronizacją danych na wadliwym serwerze zostały one uszkodzone. Gra nie mogła ich wczytać, więc uznała, że żadnego agenta nie ma. Dobrą wiadomością jest fakt, że Ubi zamierza naprawić to bardzo szybko.

Ale póki co jeszcze tego nie zrobiło, więc wciąż możecie na ten błąd trafić. Pamiętajcie, by nie panikować. Gdy firma upora się z problemem, agenci powrócą. I tu ważna informacja - ich stan (poziom, wyposażenie itp.) będzie kopią stanu z 12 kwietnia, z 9 rano. Przywracane będzie całe konto, więc jeśli w ciągu ostatnich dwóch dni stworzyliście nową postać, to niestety cały zgromadzony od 12 kwietnia postęp przepadnie. Dotyczy to rzecz jasna tylko graczy, którym przytrafił się problem znikających agentów. Reszcie nikt nie będzie niczego kasował.

[źródło: forum Ubi]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)