Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Watch Dogs trafi do sklepów najpóźniej w czerwcu

Strona głównaWatch Dogs trafi do sklepów najpóźniej w czerwcu
10.02.2014 18:24
Watch Dogs trafi do sklepów najpóźniej w czerwcu
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIXagwm

Wygląda na to, że jedno przełożenie daty premiery wystarczy, a i ostatnie cyrki nie przeszkodzą Ubisoftowi w dostarczeniu gry przed wakacjami.

bDIXagvF

Watch Dogs jest ważnym punktem w planach Ubisoftu na rok fiskalny 2014-2015. Tak samo jak Just Dance i The Crew, ale póki co Yves Guillemot potwierdził jedynie, że pierwszy z tytułów trafi do sklepów w okresie od kwietnia do czerwca, czyli w pierwszym kwartale nowego roku fiskalnego. Mamy więc na co czekać. Dla wielu to właśnie Watch Dogs miało pokazać moc konsol nowej generacji. Wstrzymywaliście się z kupnem nowego sprzętu do premiery tej gry?

Swoją drogą, nie spodziewajcie się drastycznych zmian w serii Assassin's Creed. Do sklepów trafiło około 10 milionów Black Flag i Ubisoft jest z tego powodu szalenie zadowolony. Zawiódł Rocksmith z milionem zamówionych przez sklepy egzemplarzy. Wyniki trzeciego kwartału są dużo gorsze, niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Sprzedaż dobiła do poziomu 520 milionów Euro. Poprzednio wyniosła 813 milionów, ale ten spadek jest zgodny z przewidywaniami firmy.

[źródło: Ubisoft via Game Informer]

bDIXagvH

Maciej Kowalik

327112327311087658
bDIXagwD