Watch Dogs na Wii U? Będzie, ale bez dodatków

Watch Dogs na Wii U? Będzie, ale bez dodatków

Watch Dogs na Wii U? Będzie, ale bez dodatków
marcindmjqtx
26.09.2014 11:18, aktualizacja: 05.01.2016 15:27

To chyba najlepiej pokazuje, co najwięksi wydawcy obecnie sądzą o Wii U.

Pamiętacie pierwszą zapowiedź ostatniej konsoli Nintendo? Jednym z największych zaskoczeń było duże zaangażowanie wydawców, którzy zwykle nie są skorzy do wypuszczania swoich hitów na platformach wielkiego N. Ubisoft, Electronic Arts i inni - wszyscy wydawali się mieć wobec Wii U bardzo konkretne plany.

Z czasem jednak ich zainteresowanie japońską konsolą wyraźnie spadało. "Hardkorowe" tytuły przestały ukazywać się na niej bardzo szybko, a jednym z ostatków jest Watch Dogs. Początkowo gra miała ukazać się na Wii U w tym samym momencie, co na innych konsolach, ale premierę przesunięto na bliżej nieokreślony termin. Dopiero niedawno poznaliśmy konkretną datę premiery - 20 listopada.

Przyszedł jednak czas na niemiłą niespodziankę. Watch Dogs na Wii U będzie pozbawione jakichkolwiek dodatków. Zero. Null.

Gracze? Pewnie, że wściekli, choć też bez przesady, bo nie oszukujmy się, Watch Dogs na Wii U interesuje, statystycznie rzecz biorąc, mało kogo. Takie to właśnie pożegnanie Ubisoftu z "poważnymi" grami na tej platformie - więcej ich nie będzie.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)