Waszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?

Strona głównaWaszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?
19.09.2012 17:44
Waszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wczoraj miałem okazję wziąć udział w przedpremierowej prezentacji Need for Speed: Most Wanted. Przez cały dzień odpowiadałem na Wasze pytania, a komentarze, które pojawiły się w rezultacie sprawiły, że sam mam ochotę o coś teraz zapytać. Jaka - Waszym zdaniem - powinna być idealna gra wyścigowa?

To, jak zapowiada się nadchodzące Most Wanted, niektórych zawodzi, a innych cieszy.

Podsumujmy: w grze nie ma żadnej fabuły, a rozgrywka polega na przemierzaniu otwartego miasta, szukaniu wyzwań ściganiu się i pobijaniu rekordów swoich i znajomych. To produkcja nastawiona przede wszystkim na wspólną zabawę w sieci. Co więcej, prawie wszystkie samochody (oprócz 10 specjalnych) dostępne są od samego początku, nie można więc bawić się w ich odblokowywanie. Nie ma tuningu optycznego, jest tylko mechaniczny.

W komentarzach pod pytaniami o grę wielu graczy słusznie zauważyło, że bardziej przypomina to Burnout niż poprzednią część Most Wanted, przykładowo:

Jednych to cieszy, innych mniej. Pytanie do Was brzmi - jakie powinny być idealne miejskie wyścigi? Wolicie Burnouta czy NFS? Poniżej znajdziecie rozbudowany sondaż, zachęcam też do zostawiania komentarzy. Przekonajmy się, jakie podejście ma więcej zwolenników.

Tomasz Kutera

327217121526831146
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)