Waszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?

Waszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?

Waszym zdaniem: jaka powinna być idealna gra o miejskich wyścigach?
marcindmjqtx
19.09.2012 17:44, aktualizacja: 15.01.2016 15:42

Wczoraj miałem okazję wziąć udział w przedpremierowej prezentacji Need for Speed: Most Wanted. Przez cały dzień odpowiadałem na Wasze pytania, a komentarze, które pojawiły się w rezultacie sprawiły, że sam mam ochotę o coś teraz zapytać. Jaka - Waszym zdaniem - powinna być idealna gra wyścigowa?

To, jak zapowiada się nadchodzące Most Wanted, niektórych zawodzi, a innych cieszy.

Podsumujmy: w grze nie ma żadnej fabuły, a rozgrywka polega na przemierzaniu otwartego miasta, szukaniu wyzwań ściganiu się i pobijaniu rekordów swoich i znajomych. To produkcja nastawiona przede wszystkim na wspólną zabawę w sieci. Co więcej, prawie wszystkie samochody (oprócz 10 specjalnych) dostępne są od samego początku, nie można więc bawić się w ich odblokowywanie. Nie ma tuningu optycznego, jest tylko mechaniczny.

W komentarzach pod pytaniami o grę wielu graczy słusznie zauważyło, że bardziej przypomina to Burnout niż poprzednią część Most Wanted, przykładowo:

Jednych to cieszy, innych mniej. Pytanie do Was brzmi - jakie powinny być idealne miejskie wyścigi? Wolicie Burnouta czy NFS? Poniżej znajdziecie rozbudowany sondaż, zachęcam też do zostawiania komentarzy. Przekonajmy się, jakie podejście ma więcej zwolenników.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)