Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

"Wasz głos jest słyszany i ma znaczenie" - mówią graczom twórcy Halo: Infinite

Strona główna"Wasz głos jest słyszany i ma znaczenie" - mówią graczom twórcy Halo: Infinite
29.07.2020 17:52
"Wasz głos jest słyszany i ma znaczenie" - mówią graczom twórcy Halo: Infinite
bDIhegti

Developer reaguje na negatywne opinie.

bDIhegsB

Zaprezentowany podczas Xbox Game Showcase w zeszłym tygodniu 8-minutowy fragment rozgrywki z Halo: Infinite wywołał dość skrajne reakcje. Choć sama gra wygląda na nim na kawałek dobrej zabawy, to gracze zareagowali bardzo negatywnie na graficzną jakość produkcji. Przede wszystkim - nie wydawała się ona prezentować jak tytuł na następną generację, mający sprzedawać nową konsolę.

Do tych zarzutów odnieśli się twórcy gry z 343 Industries. Zapewnili graczy, że podczas pokazu mieli oni do czynienia ze starą wersją gry, a do premiery zostanie ona jeszcze istotnie usprawniona.

Halo Infinite | Campaign Gameplay Premiere – 8 Minute Demo

Do dyskusji włączył się również Dan Chosich. Choć jest on odpowiedzialny za narracyjną stronę Halo: Infinite, to w odpowiedzi na Twitterze postanowił zapewnić, że gra będzie w istocie wyglądać lepiej. Napisał Chosich. Twórcy obiecali już jakiś czas temu uaktualnienie, dodające ray-tracing do wersji na Xbox Series X. Czy uda się do zbliżającej się premiery doprowadzić jakość grafiki do poziomu, który zadowoli fanów? Pozostaje nam czekać i zobaczyć, czy ta i inne zmiany wprowadzone przed debiutem gry wystarczą, by osiągnąć ten cel.

bDIhegsD

Dominik Gąska

bDIhegtz