Wasteland 3 z alfą jeszcze w tym miesiącu

Wasteland 3 z alfą jeszcze w tym miesiącu

Wasteland 3 z alfą jeszcze w tym miesiącu
Łukasz Jarkiewicz
06.08.2019 16:59

Zaszczytu dostąpią tylko fundatorzy.

Na stronie wsparcia Wasteland 3 deweloperzy dodali kolejną aktualizacja. Tym razem uwagę poświęcili zbliżającej się alfie dostępnej dla fundatorów, którzy wpłacili minimum 75 dolarów. Darczyńcy odwiedzą postapokaliptyczne Colorado już 21 sierpnia.

Studio od razu ostrzega, że do czynienia mamy jedynie z wersją demo, dlatego gracze mogą liczyć na awarie, spadki wydajności czy problemy ze zgodnością. Z tego powodu deweloperzy zachęcają do wysyłania formularzy z błędami.

Alfa skupi się wokół ostatniego etapu podróży i na walce. Na fanów czeka jedno z dzieci Patriachy znane jako Psychopata. Udostępniony fragment oferuje najwyższy poziom bohatera oraz konfrontację w górskim miasteczku Aspen. Mimo wszystko w rękach gracza ma pozostać decyzja, co właściwie zrobi z dzieckiem.

Wasteland 3 - E3 2019 Official Trailer

Większość systemów związanych z walką zostanie udostępnione, lecz można zapomnieć o perkach i umiejętnościach, które na ten moment nie są jeszcze gotowe.

Dla tych, którzy nie załapali się na próg umożliwiający przetestowanie alfy, przygotowano jeszcze wersję wczesnego dostępu. Od razu uprzedzę, że zagrają w nią tylko ci, którzy zapłacili 25 dolarów (drugi z progów). Klucze zostaną rozesłane, gdy twórcy dotrą do "odpowiedniego punktu". W przypadku posiadaczy alfy wystarczy ten sam kod.

Wasteland 3 - Gameplay Trailer

Twórcy poinformowali, że testy zostaną przeprowadzone tylko na Steamie, ale nie wpłyną w żaden sposób na ostateczną wersję GOGa, która na dzień premiery będzie dokładnie taka sama. Polałaby się krew, gdyby było inaczej.

Dobra wiadomość dla pozostałych graczy jest taka, że fani mający dostęp do wcześniejszych wrażeń mogą się nimi dzielić za pomocą screenów lub filmów. To samo tyczy się prowadzenia transmisji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)