Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Warzone nie patyczkuje się z oszustami. Nie oszczędza nawet streamerów

Strona głównaWarzone nie patyczkuje się z oszustami. Nie oszczędza nawet streamerów
30.09.2020 19:04
Warzone nie patyczkuje się z oszustami. Nie oszczędza nawet streamerów
bDIIkbNi

Bany dla 20 tysięcy graczy Call of Duty: Warzone.

bDIIkbMB

Jak podaje Vice, Activision przeprowadziło w miniony poniedziałek szeroko zakrojoną akcję przeciwko oszustom w "Call of Duty: Warzone". W wyniku działań firmy dostępu do gry miało zostać pozbawionych ponad 20 tysięcy graczy. Wśród zablokowanych znalazł się streamer - Nick "Wagnificent" Wagner.

Ta nowa fala banów jest związana ze znalezieniem sposobu na wykrywanie używanego przez cheaterów programu EngineOwning. Oficjalna strona tego "narzędzia" potwierdza, że Activision jest już w stanie zidentyfikować graczy, którzy go używają. Wśród nich miał być właśnie wspomniany streamer.

Call of Duty®: Warzone - Official Trailer

Nie znaczy to oczywiście, że spośród zbanowanych 20 tysięcy wszyscy byli użytkownikami EngineOwning. Wygląda jednak na to, że to właśnie w nich uderzono najmocniej.

bDIIkbMD

To oczywiście kolejny etap w niekończącej się walce między twórcami tej innych gier, a graczami, którzy z jakiegoś powodu decydują się na psucie zabawy nie tylko innym, ale też i sobie. Tylko w tym roku Activision zbanowało już ponad 140 tysięcy oszustów.

Dominik Gąska

bDIIkbNz