Warszawa w ogniu walk - World War 3 z oficjalnym zwiastunem

Warszawa w ogniu walk - World War 3 z oficjalnym zwiastunem

Warszawa w ogniu walk - World War 3 z oficjalnym zwiastunem
Joanna Pamięta - Borkowska
29.05.2018 16:00

Ale nie tylko Warszawa, do Moskwy też dotrzemy.

The Farm 51, studio odpowiedzialne za Get Even (które mnie zniszczyło) czy Necrovision, prezentuje najnowsze materiały z World War 3, wieloosobowej realistycznej gry akcji.

Jakich rodzajów rozgrywki uświadczymy w World War 3? Warzone będzie miksem potyczek piechoty i pojazdów opancerzonych, a wszystko to ze wsparciem dronów, zaś wielbiciele trybu battle royale dostaną jego wydanie w postaci Recon, w którym gracze połączą się w małe grupki walczące o przetrwanie na terytorium wroga.

Obraz

Studio chwali się realistycznym systemem balistycznym oraz szeroko rozumianym autentyzmem pola walki. Ponoć w pracach nad grą The Farm 51 korzystało z konsultacji wojskowych ośrodków badawczo-rozwojowych.

Nie będzie to jednak rozgrywka w stylu "one man army". Od dobrze dobranego zespołu i idealnej współpracy podczas potyczki zależeć ma wszystko, nie tylko przeżycie jednostki. World War 3 będzie nagradzać najbardziej aktywnych żołnierzy za pomocą waluty potrzebnej do uzyskania różnego rodzaju premii. Nie da się wpłynąć na żywotność czy wytrzymałość - waluta da możliwość udoskonalenia sprzętu i dostosowania go do warunków panujących w konkretnej lokacji (np. do warunków pogodowych).

Obraz

A gdzie dojdzie do walk? Do wymiany ognia dojdzie na ulicach Warszawy, Moskwy, Berlina i - w przyszłości - innych znanych nam miast. Mają być one bardzo szczegółowo odwzorowane. Zresztą, na zwiastunie widać fragmenty warszawskich Złotych Tarasów czy Placu Czerwonego (gdzie, oczywiście, musi zacinać śnieg).

Obraz

Oczywiście, nie ma gry MMO bez możliwości wyróżnienia swojego cyfrowego alter ego spośród tłumu innych. Zarówno nasza postać, jak i pojazd, którym będzie się poruszać, mogą zostać w znacznym stopniu spersonalizowane.

A teraz obiecany zwiastun:

World War 3 Announcement Trailer

Jeszcze w tym roku gra pojawi się na Steam Early Access.

Aha, nie będzie loot boxów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)