Warszawa bohaterką gry. Tak prezentuje się stolica Polski w Uprising 44

Uprising 44 to pierwsza gra o Powstaniu Warszawskim, która właśnie powstaje pod okiem studia DMD Enterprise. To jasne, że jednym z głównych bohaterów tej produkcji będzie samo miasto, Warszawa. Jak będzie się prezentować?

Warszawa bohaterką gry. Tak prezentuje się stolica Polski w Uprising 44
marcindmjqtx

O tym przekonać się możemy dzięki pierwszym obrazkom prezentującym autentyczne miejsca w stolicy Polski, jakie dziś ujawniono. Rzućmy okiem. Oto brama główna Uniwersytetu Warszawskiego:

Tak zaś prezentuje się to samo miejsce na zdjęciu z tamtych czasów:

Hotel Europejski:

Tuż przed drugą wojną światową:

Kościół Świętego Krzyża:

Tak ten sam kościół wyglądał tuż po wojnie:

Kościół Zakonu Sióstr Wizytek:

Ten sam kościół dzisiaj:

Poniżej można zaś znaleźć zwiastun prezentujący jedną z ulic zniszczonej Warszawy w grze:

Wymienione wyżej miejsca to nie wszystkie autentyczne lokacje, jakie znajdą się w Uprising 44. Tak prezentuje się pełna ich lista:

1. Plac Napoleona

2. Budynek Poczty Głównej

3. Wieżowiec Prudential

4. „Mała Poczta”

5. Ulica Marszałkowska

6. Krakowskie Przedmieście

7. Uniwersytet Warszawski

8. Hotel Europejski

9. Kościół Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży

10. Kościół Zakonu Sióstr Wizytek

11. Oficyna Czapskich

12. Kamienica Schmidtnerów

13. Plac Krasińskich

14. Port Czerniakowski

15. Kanały Podmiejskie

Jak Wam się podoba? Czy zniszczoną Warszawę odtworzono godnie?

Uprising 44 to pierwsza gra osadzona w realiach Powstania Warszawskiego. Powstaje siłami nowego studia na rynku - DMD Enterprise. Premiera zaplanowana jest na ten rok, wydawcą produkcji została zaś firma Cenega. Oprócz powyższych materiałów grę promuje także poniższy zwiastun z żywymi aktorami w roli głównej (niestety, nie ma na nim ani grama rozgrywki):

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościcenegapowstanie warszawskie

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.