Warhammer Chaosbane otworzy tegoroczne wakacje

Warhammer Chaosbane otworzy tegoroczne wakacje

Warhammer Chaosbane otworzy tegoroczne wakacje
Krzysztof Kempski
08.02.2019 16:35, aktualizacja: 08.02.2019 17:03

Najbardziej wypasiona edycja gry będzie oprawiona w skórę. Ciekawe z jakiej poczwary...

Bartek z pewnością cieszy się już na myśl o nowej grze z uniwersum Warhammera. Do tego wiosną już raczej nie da się jeździć na nartach, co daje naprawdę duże prawdopodobieństwo, że będzie w stanie zagrać w Chaosbane już 4 czerwca. Taką właśnie datę premiery tego hack 'n' slasha ustalili developerzy z Eko Software. Jest też spora szansa, że Bartek nie będzie czekał aż tyle czasu, bo okazja do pogrania w tę mocno diablopodobną produkcję nadarzy się dużo wcześniej.

Twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym miesiącu ruszą przedpremierowe testy wersji beta. Nie będą jednak otwarte, a warunkiem dostępu będzie zainwestowanie w preorder. Nie znamy póki co szczegółów, ale podobno mają się odbywać z przerwami w kilku fazach. Podczas nich będzie okazja, by zagrać w pierwsze fragmenty kampanii. Dodatkowym bonusem dla posiadaczy preoerderów ma być zestaw bonusowych przedmiotów - cztery legendarne hełmy czy nowe zwierzaki.

Warhammer: Chaosbane - Pre-order Trailer (PEGI)

Drugim z bonusów ma być stała premia do zdobywanego doświadczenia. Twórcy zapowiedzieli ponadto aż 4 różne wydania gry. Bonusami do edycji deluxe będzie właśnie wspomniana paczka przedmiotów i petów, a także możliwość zagrania w pełną wersję 4 dni wcześniej. To wydanie będzie wyłącznie cyfrowe. Edycja Magnus będzie z kolei dostępna zarówno w wariancie fizycznym jak i cyfrowym. Obie zawierać będą karnet dający dostęp do nowego questa, a także trzech większych dodatków. Edycja pudełkowa będzie dodatkowo zapakowana w pokryty skórą artbook.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)