Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo

Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo
09.04.2020 12:22
Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo

Jest tylko jeden warunek. Trzeba wrócić na front.

Jeśli ciągle gracie w World of Tanks to sprawa będzie wyjątkowo prosta. Jeżeli nie - trzeba nieco bardziej się namęczyć. Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars (pełna gra w wersji dla pojedynczego gracza) osobom, które wygrają przynajmniej jedną bitwę w World of Tanks. Nieważne jakim czołgiem, nieważne w jakim stylu - liczy się zwycięstwo.

Akcja trwa do 23 kwietnia, więc każdy chętny raczej zdąży spełnić warunek. Nawet jeżeli oznacza to rozpoczęcie przygody z World of Tanks, to macie wystarczająco dużo czasu, by potrenować i dołożyć swoje działo do wygranej.

Oczywiście można delikatnie kręcić nosem na to, że Wargaming nie daje gry "ot tak", tylko zmusza do wysiłku. Ale w tym właśnie rzecz - Wargaming popiera akcję "zostań w domu". Skoro gracze będą zajęci wirtualnymi bitwami to nie przyjdzie im do głowy pomysł, by spacerować bez celu i spotykać się ze znajomymi. Przyznacie, że jest w tym jakaś logika.

Ale czy Master of Orion: Conquer The Stars jest dobrą zachętą, by zastosować się do wszechobecnych rad? Krzysztof Tomicz uznał, że zagrać "można, chociaż na pewno są lepsze propozycje na rynku". O ile w dniu recenzji ocena "można" mogła nie być wystarczająco przekonująca, tak teraz, gdy niektórzy mają więcej czasu niż zwykle, nadrobienie zaległości wydaje się całkiem dobrym pomysłem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)