Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo

Strona głównaWargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo
09.04.2020 12:22
Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars za darmo
bDIBRpme

Jest tylko jeden warunek. Trzeba wrócić na front.

bDIBRplx

Jeśli ciągle gracie w World of Tanks to sprawa będzie wyjątkowo prosta. Jeżeli nie - trzeba nieco bardziej się namęczyć. Wargaming rozda Master of Orion: Conquer The Stars (pełna gra w wersji dla pojedynczego gracza) osobom, które wygrają przynajmniej jedną bitwę w World of Tanks. Nieważne jakim czołgiem, nieważne w jakim stylu - liczy się zwycięstwo.

Akcja trwa do 23 kwietnia, więc każdy chętny raczej zdąży spełnić warunek. Nawet jeżeli oznacza to rozpoczęcie przygody z World of Tanks, to macie wystarczająco dużo czasu, by potrenować i dołożyć swoje działo do wygranej.

Oczywiście można delikatnie kręcić nosem na to, że Wargaming nie daje gry "ot tak", tylko zmusza do wysiłku. Ale w tym właśnie rzecz - Wargaming popiera akcję "zostań w domu". Skoro gracze będą zajęci wirtualnymi bitwami to nie przyjdzie im do głowy pomysł, by spacerować bez celu i spotykać się ze znajomymi. Przyznacie, że jest w tym jakaś logika.

bDIBRplz

Ale czy Master of Orion: Conquer The Stars jest dobrą zachętą, by zastosować się do wszechobecnych rad? Krzysztof Tomicz uznał, że zagrać "można, chociaż na pewno są lepsze propozycje na rynku". O ile w dniu recenzji ocena "można" mogła nie być wystarczająco przekonująca, tak teraz, gdy niektórzy mają więcej czasu niż zwykle, nadrobienie zaległości wydaje się całkiem dobrym pomysłem.

bDIBRpmv