War Thunder: podniebna strzelanina trafi na PlayStation 4

Strona głównaWar Thunder: podniebna strzelanina trafi na PlayStation 4
15.05.2013 12:07
War Thunder: podniebna strzelanina trafi na PlayStation 4
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Obecnie gry free-2-play nie są specjalnie domeną konsol. Kto wie, może zmieni się to wraz z nową generacją.

bELBuubV

War Thunder to podniebna, zręcznościowa strzelanina dla wielu graczy, dziejąca się w realiach drugiej wojny światowej. Na pierwszy rzut oka najłatwiej porównać ją do World of Warplanes od białoruskiego Wargamingu. I faktycznie, podobieństw jest sporo, ale jest też sporo różnic, a że opinie graczy są także bardzo przychylne, to nie ma raczej mowy o prostym kopiowaniu czyichś pomysłów.

Najnowsza informacja dotycząca War Thunder ucieszy wszystkich tych, którzy zamierzają zainwestować w nową generację konsol. Gra trafi bowiem na PlayStation 4. Oficjalnie nie zapowiedziano jeszcze, że i tam będzie darmowa (to jest, w modelu free-2-play), nie spodziewamy się jednak, żeby było inaczej.

Na konsolach nie ma zbyt wielu takich gier - więc kto wie, może tym bardziej War Thunder na PS4 znajdzie wierną publiczność.

bELBuubX

A jak gra wygląda w praniu? Poniżej zamieszczamy fragment pecetowej rozgrywki z polskim komentarzem znaleziony na YouTube:

Przy okazji zapowiedziano także Ground Forces - dodatek z czołgami, który już niedługo ma trafić do pecetowego War Thunder (które, swoją drogą, ciągle oficjalnie pozostaje w fazie otwartej bety). W dalszej przyszłości w grze mają pojawić się także statki.

[za vbeat]

Tomasz Kutera

326871251015063594
Udostępnij:
bELBuucT