Wakacji w Animal Crossing ciąg dalszy. Nintendo dorzuca bezpłatną zawartość

Wakacji w Animal Crossing ciąg dalszy. Nintendo dorzuca bezpłatną zawartość

Wakacji w Animal Crossing ciąg dalszy. Nintendo dorzuca bezpłatną zawartość
30.07.2020 14:02

Można już skakać i pływać. Po tym wszystkim wypadałoby odpalić solidne fajerwerki i się wyspać.

Twórcy bodaj najpopularniejszej gry tego roku nie próżnują i do "Animal Crossing: New Horizons" posyłają kolejne, drugie już, wakacyjne rozszerzenie. Pierwsze umożliwiało pływanie oraz dodawało nowych przedstawicieli morskiej flory i fauny, do wyłowienia i przekazania lokalnemu muzeum/zoo.

Po pierwsze: pokazy sztucznych ogni. Fajerwerki zostaną wystrzelone na naszej wyspie w każdą niedzielę, część z nich nasze awatary będą trzymać w dłoniach, inne polecą w przestworza. Pojaw się również możliwość ich personalizacji.

Drugi dodatek jest nieco bardziej osobliwy. Dotyczy snów. Gdy nasz bohater położy się w łóżku, pojawi się opcja odwiedzenia czyjejś wyspy. Towarzyszyć będzie na nowa postać w grze: Luna.

"Animal Crossing: New Horizons" otrzyma jeszcze jedną opcję, o którą zabiegała społeczność zebrana wokół gry. Chodziło o możliwość utworzenia kopii zapasowej swojej wyspy, np. na wypadek awarii konsoli. Nintendo w końcu dodało taką opcję. Z jednym haczykiem: jest ona dostępna wyłącznie dla osób, które wykupiły abonament Nintendo Switch Online.

Animal Crossing: New Horizons Summer Update - Wave 2 - Nintendo Switch

Druga wakacyjna aktualizacja "Animal Crossing: New Horizons" jest bezpłatna i powinna pojawić się na waszych konsolach już 30 lipca. Następną Nintendo planuje wypuścić jesienią.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)