W World of Tanks pojawi się nowy tryb. Czołgi którego kraju są najlepsze?

W World of Tanks pojawi się nowy tryb. Czołgi którego kraju są najlepsze?
marcindmjqtx

23.01.2014 12:03, aktual.: 05.01.2016 15:47

Dobre wieści dla fanów World of Tanks - razem z aktualizacją 8.11 w grze pojawią się "bitwy krajów".

Tryb gry, w którym walczą drużyny złożone z czołgów określonych krajów był często wymieniany w oczekiwaniach fanów. Także jesteśmy szczęśliwi, że już wkrótce gracze będą mogli go spróbować - mówi główny producent World of Tanks, Mike Zhivets. Nowy tryb nosił będzie nazwę Konfrontacja - każda z dwóch drużyn graczy będzie mogła operować tylko czołgami jednej nacji. Japońskie i chińskie maszyny na razie nie będą dostępne, ponieważ ich drzewka rozwoju nie są jeszcze skończone.

W aktualizacji 8.11 pojawią się także trzy nowe mapy - Windstorm, Ruinberg w płomieniach oraz zimowa wersja Himmelsdorf. Dwie ostatnie gracze już znają - ich oryginały nie znikną oczywiście z gry.

W aktualizacji pojawią się także pomniejsze zmiany dotyczące balansu i innych aspektów gry. Jej dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale ma nastąpić "wkrótce".

Jak chwali się Wargaming, obecnie w World of Tanks jest zarejestrowane 78 milionów kont. Jak pisaliśmy ostatnio, to czwarta najlepiej zarabiająca gra free-to-play na świecie.

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)