W weekend w Guitar Hero Live możecie grać Wasze ulubione kawałki w nieskończoność

W weekend w Guitar Hero Live możecie grać Wasze ulubione kawałki w nieskończoność

W weekend w Guitar Hero Live możecie grać Wasze ulubione kawałki w nieskończoność
marcindmjqtx
05.11.2015 13:50, aktualizacja: 05.01.2016 14:50

Wasze Playe w GH TV będą bezpieczne. Może to dobra okazja, by mistrzowsko wyćwiczyć kilka numerów?

Tryb GH TV w Guitar Hero Live mikrotransakcjami stoi i choć nie są to płatności obowiązkowe, które nie pozwalałyby cieszyć się grą, to jednak wirtualne Playe, za które wykupujemy dostęp do zagrania utworu, mają swój limit. Ten stan rzeczy ulegnie zmianie w najbliższy weekend, który będzie zupełnie darmowy. Baza piosenek Guitar Hero TV stanie przed nami (utworem) otworem i nie będzie wymagała żadnej formy płatności.

Do katalogu dojdą też trzy nowe Premium Shows, czyli zestawy piosenek odblokowywane za wykonywanie wyzwań lub prawdziwe pieniądze. Pierwszym będzie pakiet trzech kawałków Black Veil Brides wziętych z ich koncertowego DVD - "Heart of Fire", "Fallen Angels" i "In the End". Drugi zauferuje "Monster" Paramore, "Sugar, We're Goin Down" Fall Out Boy" i "First Date" Blink-182. Ostatni zestaw złoży się z "Chocolate" 1975, "Believer" American Authors i "Budapest" George'a Ezry.

Nie świerzbią Was palce do zagrania żadnego z tych utworów? Activision zapowiada, że w nadchodzących tygodniach do biblioteki dojdą kawałki m.in. Iggy Popa, Judas Priest, Bully, Leon Bridges, Biffy Clyro, Weezer, Rival Sons, St. Vincent, Alice in Chains, System of a Down i Bring Me The Horizon.

Darmowy weekend w GH TV powinien rozpocząć się w piątek o godzinie 13. Jeśli planowaliście jakąś domówkę, odkurzenie gitarowego kontrolera jest chyba dobrym pomysłem.

[źródło: blog Activision]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)