W uroczym Box Kid Adventures poznamy świat z perspektywy kartonu

I nie, nie ma to nic wspólnego z żadnym Metal Gearem.

W uroczym Box Kid Adventures poznamy świat z perspektywy kartonu
Bartosz Witoszka

O prostej, acz niezwykle uroczej grze logicznej tworzonej przez dwuosobowe studio T-Rex Interactive pisał Patryk Fijałkowski  jeszcze w 2015 roku, kiedy to Box Kid Adventures walczyło o swoją pozycję w nieistniejącym już Greenlightcie. Tytuł to prosta, acz głęboka gra logiczna oferująca 75 poziomów najeżonych zagadkami, przeszkodami i robotami czyhającymi na kartonową zabawkę. Zabawkę, która w świecie zdominowanym przez elektroniczne megazordy (jak to mój tata nazywał wszystkie metalowe ludziki z mieczami i miotaczami laserów) próbuje odnaleźć swoje miejsce.

Box Kid Adventures | Release Date Trailer | PC

Tytuł całym garściami czerpie z klasycznych gier, takich jak Robbo, Chip's Challenge czy Adventures of Lolo i pozwoli graczowi śledzić podróż tytułowej zabawki. Mirosław i Sebastian Wiśniowscy wydali jakiś czas temu grę na Steamie za raptem 25 złotych. Sam chętnie widziałbym grę na Switchu i kto wie – może w przyszłości doczeka się ona portu na przenośno-stacjonarną konsolę Nintendo.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.