W tym roku serii Total War stuknie 15 lat. To dobra okazja, by przypomnieć jej historię filmikiem

Strona głównaW tym roku serii Total War stuknie 15 lat. To dobra okazja, by przypomnieć jej historię filmikiem
10.03.2015 18:10
W tym roku serii Total War stuknie 15 lat. To dobra okazja, by przypomnieć jej historię filmikiem
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Koniecznie obejrzycie materiał do końca, by przekonać się, że być może już w tym roku Total War zaliczy skok w bok. Do krain fantasy.

bEKcWgsB

Total War to kawał growej historii. Do dziś wyraźnie pamiętam melodyjny dźwięk, oznaczający zakończenie tury w pierwszym Shogunie. Najwięcej godzin spędziłem chyba w Średniowieczu, kilkunastokrotnie doprowadzając Polskę do statusu największego imperium w znanym świecie. Empire i Napoleona ominąłem szerokim łukiem - nie moja bajka.

A ostatnim odsłonom serii mój komputer już nie daje rady. Bo przecież nie chodzi o to, by grać w nią z najmniejszymi rozmiarami jednostek i walczyć na polu, wyglądającym jakby wszystkie detale wypalono chwilę wcześniej ogniem. Może kiedyś nadrobię zaległości.

Może nawet w tym roku wproszę się do kogoś z potężniejszym sprzętem, bo wystarczy poczekać do końca powyższego filmiku, by zyskać pewność, że Creative Assembly chwilowo odłożyło książki historyczne i zanurzyło się w podręcznikach Warhammera. Nie mam nic przeciwko. Ba, będę wniebowzięty!

bEKcWgsD

A jaki był Wasz ulubiony Total War?

[źródło: YT]

Maciej Kowalik

326982037146261546
Udostępnij:
bEKcWgtz