W tym roku Call of Duty w końcu odleci w kosmos?

W tym roku Call of Duty w końcu odleci w kosmos?

W tym roku Call of Duty w końcu odleci w kosmos?
Maciej Kowalik
29.03.2016 13:43, aktualizacja: 29.04.2016 14:14

Dwa niezależne źródła potwierdzają, że w tym roku seria strzelanin odskoczy w przyszłość jeszcze bardziej. I niekoniecznie pod banderą Ghosts.

Nie powrót na fronty Drugiej Wojny Światowej, ale też nie bezpośrednia kontynuacja Call of Duty: Ghosts. Coś nowego, coś w dużo bardziej odległej przyszłości podane w pełnowartościowym sosie science-fiction. Według plotek właśnie to szykuje dla nas Infinity Ward na ten rok.

Czy w kosmosie można strzelać z karabinu? Pytamy eksperta o ostatni zwiastun Call of Duty: Ghosts

Powyższy filmik powstał przy okazji poprzedniej odsłony Call of Duty od tego studia. Jedna z misji COD: Ghosts pozwalała nam urządzić strzelaninę na stacji kosmicznej. Ale akcja wracała potem na Ziemię.

Z kolei plotki o Call of Duty, które zabierze nas w kosmos i przyszłość wykraczającą poza wizje zaserwowane w Ghosts, Advanced Warfare czy Black Ops 3 pojawiały się od bardzo dawna. Czyżby w tym roku Activision postanowiło zrealizować te plany?

Głupio byłoby zostawić scenariusz Ghosts tam, gdzie się zakończył, ale słabsze od innych odsłon serii recenzje mogłyby zachęcić wydawcę do takiego kroku. A właściwie skoku... w przyszłość.

Najważniejszym źródłem jest tu Eurogamer, który w swoim artykule o tym, że tegoroczne Call of Duty zabierze nas w kosmos nie stawia nawet jednego znaku zapytania. Jest pewien swoich źródeł.

Ostatnie wyrazy są ważne, bo dystansują nową grę od Ghosts, którego akcja toczyła się w przyszłości, aczkolwiek tej bliskiej - w 2023 roku. Skok dużo dalej w przyszłość potwierdza też jeden z największych plotkarzy na forum neoGAF - shinobi602:

Mądrzejsi będziemy pewnie już za moment.

Call of Duty Black Ops 3 przestało być tajemnicą na początku kwietnia zeszłego roku, a pod koniec miesiąca mieliśmy już porządny zwiastun. Kevin Spacey w zwiastunie Advanced Warfare oficjalnie zadebiutował 1 maja 2014 roku. Nic dziwnego, że plotki o Call of Duty przybierają na sile. To już powoli ten czas.

Ale jak pokazało Call of Duty: Black Ops3 - jedno nie musi wykluczać drugiego.

[źródła: Eurogamer, neoGAF]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)