W tym miesiącu w Dante`s Inferno...

W tym miesiącu w Dante`s Inferno...
marcindmjqtx

09.02.2010 16:30, aktual.: 08.01.2016 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Trials of st. Lucia, nadchodzącym dodatku do Dante's Inferno już informowaliśmy i teraz możemy tylko dodać, że tak, rzeczywiście ukaże się on 29 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że jest to jedyne rozszerzenie gry jakie szykuje Visceral Games.

Do 29 kwietnia jeszcze długa droga i do tego czasu gracze będą mogli położyć swoje kosy na kilku innych dodatkach. Osoby mające problem z grą mogą na Xbox Live czy PSN kupić sobie paczki z duszami, aby szybciej podpakować swojego Dantego. Za opłatą będzie można też pobrać dwa kostiumy: poety i z animowanego filmu na podstawie gry.

W marcu EA da możliwość zagrania wszystkim w "prequel level", poziom, który był wcześniej dostępny jedynie dla osób, które kupiły edycję kolekcjonerską w edycji na PlayStation 3.

W kwietniu zaś, oprócz wspomnianych prób świętej Łucji, będzie można kupić nowe zdolności i ciosy. Na razie nie wiadomo, czy przyszłość przyniesie następne dodatki.

Ciekawe. Kiedyś gdy ktoś miał problem z grą zaglądał do solucji i męczył się, dopóki potworka nie zmęczył, dzisiaj, kupuje sobie wzmocnienie postaci.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)