W The Surge 2 będzie więcej przyrody

W The Surge 2 będzie więcej przyrody

W The Surge 2 będzie więcej przyrody
Krzysztof Kempski
15.06.2018 12:37, aktualizacja: 03.06.2019 22:19

Nie samą pracą w fabryce człowiek żyje.

The Surge jest dowodem, że z nieporozumień też czasami wynikają dobre rzeczy. Niemieckie studio Deck 13, współautorzy Lords of the Fallen, po premierze tego świetnego klona Dark Souls pokłócili się z CI Games o to, kto miał tak naprawdę większy udział w grze. Ich spór zakończył się tym, że CI Games wciąż planuje Lords of The Fallen 2. Niemcy w tym czasie zdążyli stworzyć natomiast wspomniane już The Surge i jeszcze ogłosić jego sequel. Mamy pierwszy gameplay.

Nagranie sugeruje nam, że w kwestii rozgrywki nie zmieni się wiele. Znajomy interfejs, takie same wybieranie kończyn, w które chcemy uderzyć mieczem celem ich odkrojenia i... dużo zieleni. Wygląda na to, że gra opuści wreszcie szare wnętrza fabryk. Te były jak na zakłady wytwórcze co prawda i tak mocno zróżnicowane, ale w grze brakowało mimo wszystko odrobiny przyrody. Wrogowie mają być mądrzejsi, a poza tym zdarzy im się zaskoczyć gracza pancerzem maskującym.

The Surge 2 - First Gameplay Footage

Jeszcze trochę na temat bohatera. Znany z jedynki sparaliżowany Warren, który odzyskał dzięki szkieletowi możliwość poruszania się o własnych siłach, nie będzie głównym bohaterem. Zastąpi go postać stworzona przez gracza na początku rozgrywki. Będzie też opcja wyboru płci. Ogólnie pierwsze The Surge było nieco okrojonym z opcji Dark Souls (mniej bossów, brak nawiedzeń czy właśnie personalizacja bohatera), nie obraziłbym się więc, gdyby do przyszłorocznej premiery ogłoszono jeszcze parę tego typu uzupełnień braków. Nie mogę się doczekać!

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)