Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

W The Last of Us lepiej uważać na drogę, czyli nowy zwiastun nowej gry twórców Uncharted

Strona głównaW The Last of Us lepiej uważać na drogę, czyli nowy zwiastun nowej gry twórców Uncharted
16.05.2012 08:46
W The Last of Us lepiej uważać na drogę, czyli nowy zwiastun nowej gry twórców Uncharted
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIsJtUC

Dawno nie było żadnych wieści ze świata opanowanego przez morderczego grzyba. W nowym zwiastunie The Last of Us możemy przekonać się, jakie zagrożenia nas tam czekają. Jak zwykle najgorszym są ludzie...

bDIsJtTV

Wygląda na to, że zwiastun oparto na przykładowej scenie z rozgrywki - przypomnijmy sobie, co pisał w swojej zapowiedzi magazyn Gameinfomer (i my):

Bohaterowie jadą pickupem i widzą blokadę na drodze, zostawiającą tylko wąski przesmyk. Ktoś woła do nich, prosząc o pomoc. Ellie pyta, czy zamierzają to zrobić, ale Joel przekonuje ją, że to rabusie, chcący ich okraść. Przyspiesza i próbuje przejechać obok nich. Szabrownicy zaczynają do nich strzelać. Bohaterom prawie udaje się uciec, ale ich pojazd zostaje staranowany przez autobus, który wbija go w wystawę sklepową. Joel i Ellie zostają wyciągnięci z samochodu i rozpoczyna się walka. Teraz pozostaje pytanie, ile z tego co widać na filmie reprezentuje grafikę, którą potem zobaczymy w grze? Zresztą - grafika może zostać na poziomie Uncharted 2 czy 3. Grunt, żeby w The last of Us znalazła się dobra historia.

Intryguje też muzyka, nie pasująca do tempa akcji w zwiastunie, ale za to podkreślająca beznadzieję sytuacji - kawałek nosi tytuł "Alone and Forsaken" i wykonuje go Hank Williams:

bDIsJtTX

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym tytule na Playstation 3, zajrzyjcie do artykułu:

326924972499425322
bDIsJtUT