Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

W The Last of Us będzie więcej niż dwójka istotnych bohaterów - poznajcie Tess

Strona głównaW The Last of Us będzie więcej niż dwójka istotnych bohaterów - poznajcie Tess
15.12.2012 11:45
W The Last of Us będzie więcej niż dwójka istotnych bohaterów - poznajcie Tess
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDItbYye

Zastanawiałem się ostatnio, na ile fabuła The Last of Us skupi się tylko na znanej dwójce postaci, a na ile zrobi miejsce dla innych. Naughty Dog późno, ale zaczyna zdradzać, że poza Joelem i Ellie jest więcej osób.

bDItbYxx

Nie do końca wiadomo kim jest Tess, zwłaszcza, że wydawca zdecydował się tylko na krótki zwiastun z pokazaniem scen motion capture, a nie jakiś obszerniejszy filmik. Można się domyślać, że są co najmniej przyjaciółmi z Joelem, to ona prosi go o przewiezienie jakiegoś ładunku. Może to punkt, od którego zacznie się cała akcja, a może tylko rutynowa robota.

Przypominam czego dawno temu dowiedzieliśmy się o samym Joelu

Wiadomo także, że Joel jest w jakiś sposób „znany” w świecie po katastrofie - może podpadł jednej osobie za dużo - to by wyjaśniało, dlaczego inni na niego polują. Żyje ze szmuglowania broni i narkotyków do stref kwarantanny. Troy Baker zdradza, że Joel nie jest typem bohatera - chce przede wszystkim przetrwać. Nie wiadomo dlaczego decyduje się na przeszmuglowanie Ellie na zewnątrz. Gdy sprawy idą źle, ścigany przez wojsko ulega prośbie umierającego przyjaciela i bierze ją pod opiekę. Ponieważ nie udaje im się ukryć przed pościgiem, zmuszeni są ruszyć na zachód przez całe Stany. A swoją drogą, obejrzałem już kilka takich filmików (więcej w podlinkowanym tekście) i nadal "przetwarzanie" ludzi w trójwymiarowe animowane postacie robi na mnie wrażenie.

bDItbYxz

Paweł Kamiński

327129754342217770
bDItbYyv