W Tekken 7 pojawi się Negan z The Walking Dead

W Tekken 7 pojawi się Negan z The Walking Dead

W Tekken 7 pojawi się Negan z The Walking Dead
Joanna Pamięta - Borkowska
06.08.2018 12:26

Fajnie, gdyby kolejna była Michonne...

Dzisiejszy dzień otwierają dwie nowości odnośnie do bijatyk (lub, jak wolałby Dominik Gąska, "mordobić"). Najpierw obejrzeliśmy nową wersję Seong Mi-Na oraz Astarotha w Soul Calibur VI. A tuż za tym newsem zdąża kolejny, dotyczący Tekkena 7.

W trakcie mistrzostw EVIO 2018 Katsuhiro Harada zapowiedział drugi sezon do tej bardzo popularnej bijatyki.

TEKKEN 7 - Season Pass 2 Reveal featuring Negan from AMCs The Walking Dead | PS4, X1, PC

W ramach drugiego sezonu pojawi się sześciu nowych wojowników. Dwójka z nich została pokazana na zwiastunie i jest dobrze znana fanom z poprzednich odsłon. Są to Lei Wulong - pięknie walczący otwartą dłonią, w jego technikach można rozpoznać klasyczne style zwierzęce, np. żurawia, tygrysa czy modliszki. Anna Williams pokazana została w walce z Niną, ale powiedzieć, że kobiety walczą jak kociaki, to byłaby dla nich obraza, którą zapewne przypłacilibyśmy kilkoma złamanymi kośćmi.

Ostatnią postacią, która wzbudziła najwięcej emocji wśród fanów, jest Negan, antagonista serii komiksów Kirkmana oraz serialu "The Walking Dead". Niestety, nie wiadomo, jak będzie wyglądać (zapewne dostanie charakterystyczną skórzaną kurtkę), ponieważ na zwiastunie pokazana jest tylko jego sylwetka, słyszymy też jego pogwizdywanie.

327388005826825092

W komiksie postać Negana wprowadzona została w tomie 17 pt. "Powód do strachu". Do tej pory największą grozę wzbudzał Gubernator i jego chore pomysły na organizację społeczności ocalałych z zombie apokalipsy. Jednak Negan szybko deklasyfikuje go jako jedną z najbardziej przerażających postaci serii. Jest idealnym połączeniem inteligencji, brutalności i sprytu. Charakteryzuje go poczucie humoru oraz niezwykła zdolność do manipulacji ludźmi. Jeśli chodzi o styl walki, możemy spodziewać się zabójczych i precyzyjnych ciosów za pomocą kija baseballowego owiniętego w drut kolczasty (nazwanego Lucille na pamiątkę zmarłej żony).

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)