W Street Fighter 5 wszystkie DLC i aktualizacje będą darmowe

W Street Fighter 5 wszystkie DLC i aktualizacje będą darmowe

W Street Fighter 5 wszystkie DLC i aktualizacje będą darmowe
marcindmjqtx
19.07.2015 12:57, aktualizacja: 05.01.2016 14:59

Aktualizacje dla wszystkich, dodatki natomiast... Jeżeli jesteś wystarczająco dobry, to nie będziesz musiał płacić.

Nadchodzący Street Fighter 5 ma zmienić sposób, w jaki Capcom udostępniał aktualizacje gry i dodawał nowych bohaterów. Nowa odsłona serii ma przynieść graczom możliwość darmowego pobierania kolejnych łatek balansujących i poprawiających grę. Fani nie będą musieli również płacić za nowe postacie dodawane już po premierze. Warunkiem takowej transakcji jest jedynie odpowiednia ilość godzin poświęconych grze. Cytując Petera Rosasa

Street Fighter 5 będzie pierwszą odsłoną serii, która pozwoli oddanym graczom na zdobycie wszystkich dodatków za darmo, po prostu poprzez grę. Dni, kiedy wymuszona była aktualizacja do wersji Super i Ultra, dawno już minęły! Cieszcie się darmowymi uaktualnieniami tak szybko, jak tylko uda nam się je udostępnić oraz znajdźcie i wybierzcie dodatkowe postacie, które chcecie dostać. Street Fighter 5 wprowadzi dwa typy wewnątrzgrowej waluty. Fight Money - możliwe do zdobycia poprzez grę oraz Zenny - do kupienia za prawdziwe pieniądze. Obydwie służą tej samej czynności, odblokowywaniu nowej zawartości.

Rosas potwierdził również, że do premierowego wydania gry wejdzie 16 wojowników, z których 4 zaliczy swój debiutancki występ w serii. Do tej pory potwierdzono obecność Ryu, Kena, Chun-li, Charlie Nasha, M. Bisona, Birdie oraz Cammy.

Street Fighter 5 trafi na PC oraz PS4. Data premiery pozostaje nieznana.

[Źródło: Polygon]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)