Zmien skórke
Logo Polygamii

W Star Wars: Squadrons zagramy już w październiku! Gra zmierza na obecną generację i nie będzie droga

Czyżbyśmy doczekali się godnego następcy "Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter"?

Geoff Keighley oficjalnie zaprezentował zwiastun “Star Wars: Squadrons” i podzielił się pierwszymi szczegółami związanymi z grą. Najważniejsza informacja – za kokpitami X-Wingów i TIE Fighterów zasiądziemy już 2 października.

“Star Wars: Squadrons” trafi na konsole Playstation 4 oraz Xbox One, a także pecety. Fabuła oraz kampania dla pojedynczego pilota rozegra się tuż po finale filmu  “Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi”, szóstego epizodu gwiezdnej sagi. Będziemy mogli stanąć zarówno po stronie rebelii, jak i imperium. W grze mają pojawić się ikoniczne statki, a także postaci znane z filmów. Zwiedzimy nie tylko znane zakątki galaktyki, ale również zupełnie nowe obszary.

Poza kampanią dla pojedynczego gracza pojawi się tryb wieloosobowy, gdzie zmierzą się ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny. Gra ma wspierać wirtualną rzeczywistość, ale nie wiadomo w jakim stopniu.

W kampanii fabularnej będziemy zbierać punkty, które pozwolą zmienić wygląda naszych postaci oraz pojazdów. Wygląda na to, że tym razem EA powstrzyma się od miktrotransakcji. Geoff Keighley powiedział, że gra ma w dniu premiery kosztować 39,99 dolarów, czyli ok. 150 zł.

Fragment rozgrywki zobaczymy dopiero podczas internetowego wydarzenia EA Play, które rozpocznie się w nocy z 18 na 19 czerwca o godzinie 1.

Do tego czasu łapcie garść screenów!

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry