Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

W Shaun White Skateboarding zatrzęsiemy całym miastem

Strona głównaW Shaun White Skateboarding zatrzęsiemy całym miastem
25.05.2010 16:05
W Shaun White Skateboarding zatrzęsiemy całym miastemW Shaun White Skateboarding zatrzęsiemy całym miastem
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDyVaPyu

Ubisoft podzielił się z nami pierwszym zwiastunem i szczegółami dotyczącymi rozgrywki w Shaun White Skateboarding. Muszę przyznać, że poniższy filmik dość dosłownie i za razem  ciekawie pokazuje pomysł na "ożywianie" miasta i dostosowywanie go do naszych, deskorolkowych potrzeb. W rozwinięciu znajdziecie pełny komunikat prasowy, który jednak wydaje się być pisany z myślą o nowicjuszach, a nie fanach tego sportu. Z mocniejszymi sądami lepiej poczekać do prezentacji rozgrywki, ale wydaje mi się, że trudno będzie tych drugich odciągnąć od Skate 3. Maciej Kowalik

bDyVaPxN

Gracze jeżdżąc zmieniają zwykłe, nudne miasto w odjechaną, deskorolkową miejscówkę.

Ubisoft opublikował nowe informacje na temat Shaun White Skateboarding, kolejnego ambitnego projektu realizowanego przy współpracy z profesjonalnym skate i snowboardzistą Shaunem Whitem. Premiera w wersjach na PlayStation 3, Xbox 360 , Wii i Windows PC planowana jest na jesień 2010. Shaun White Skateboarding daje graczom z całego świata możliwość przeżycia emocji związanych z jazdą na deskorolce i przekształcenia nudnego, pozbawionego życia miasta w ich własną, niezwykłą, skateboardową miejscówkę. Dodatkowe informacje na temat wersji dla Wii zostaną ujawnione podczas targów E3 w czerwcu 2010.

bDyVaPxP

"Kiedy zaczynaliśmy robić tę grę, wiedzieliśmy, że chcemy dać graczom szansę zobaczenia świata oczami deskorolkarza - wszędzie są okazje do jazdy" powiedział Nick Harper, dyrektor kreatywny. "To co wygląda na zwykłą poręcz, świetnie nadaje się do grindów. Na ławce w parku można robić tricki, niektóre alejki idealnie nadają się na quarter pipe'y i tak dalej. Spodobała nam się ta idea i rozwinęliśmy ją. Chcieliśmy wnieść coś nowego do gatunku i stworzyć grę która daje okazję do wykazania się kreatywnością i zapewnia świetną zabawę.”

Gracze zaczynają swoją przygodę w nudnym, szarym mieście złożonym z ogromnych dzielnic. W trakcie jazdy i wykonywania zadań miasto zaczyna ożywać - udostępnione zostają kolejne tereny, tworzone są coraz lepsze trasy, budynki są modyfikowane przez deskorolkarzy. Można m.in. rozciągać i wykręcać poręcze do granic możliwości, opróżniać fontanny by powstały bowle, przekształcać ulice w rampy. Kreatywność jest nagradzana punktami, lepszym sprzętem i nowymi możliwościami. Z ponad osiemdziesięcioma trickami wyselekcjonowanymi przez Shauna White'a (w tym wymyślony przez niego „Armadillo"), gracze mogą wykonywać autentyczne ewolucje - tak w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie gry wieloosobowej współpracując bądź rywalizując z znajomymi.

Więcej informacji na stronie: www.shaunwhitegame.com

327155906733758506
bDyVaPyL