W Sea of Thieves pojawi się możliwość wyłączenia opcji cross-play

W Sea of Thieves pojawi się możliwość wyłączenia opcji cross-play

W Sea of Thieves pojawi się możliwość wyłączenia opcji cross-play
Joanna Pamięta - Borkowska
01.02.2019 13:32

Wszystko w związku z nadchodzącym dodatkiem.

Masz dość grania z pecetowcem, który za pomocą myszki i klawiatury roznosi Cię w PvP? Drażni Cię, że towarzystwo na statku jest mieszane? Z najnowszym dodatkiem Rare położy kres tej niesprawiedliwości. Oto bowiem użytkownicy konsol z padami będą mogli wybrać oddzielne lobby tylko dla osób posługujących się padami. Co więcej, jeśli konsolowiec podłączy do Xboksa klawiaturę i mysz, gra natychmiast to zarejestruje i nakaże mu grać z sobie podobnymi.

Obraz

W dodatku do trybu Arena, która skupiać ma się głównie na aspekcie PvP, pojawią się nowe opcje potyczek z innymi piratami, mapy, skarby, wprowadzone będą też usprawnienia w mechanice walki - ale szczegóły zostaną podane dopiero w następnym tygodniu.

W dzienniku dewelopera, który pojawił się niedawno, dyrektor studia, Joe Neate, przypomina o szybkiej reakcji na wszelkie niedozwolone zachowania graczy - osobniki, którzy dopuszczają się ich, są po prostu banowani. Neate wspomina też, że cieszy go pozytywna reakcja ludzi na opcję grania międzyplatformowego, ale słucha też głosów niepokoju, które pojawiły się w związku z Areną. Omawia on wszystkie za i przeciw oraz tłumaczy, jak studio planuje rozwiązać wszelkie wynikłe z tego konflikty.

Official Sea of Thieves Developer Update: January 30th 2019

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)