W Rock Band Blitz pogramy bez instrumentów

W Rock Band Blitz pogramy bez instrumentów
marcindmjqtx

04.04.2012 09:43, aktual.: 05.01.2016 16:50

Historia zatoczyła koło. Po plastikowych gitarach znów wracamy do rozgrywki rodem z Frequency i Amplitude.

Gry muzyczne, jakie znamy umarły oficjalnie w zeszłym roku, ale Harmonix nie składa broni. Zanim w sklepach pojawiły się drogie zestawy z plastikowymi instrumentami, mieliśmy już przecież możliwość bębnienia palcami w przyciski pada, odgrywając ulubione utwory. To właśnie ta firma dała światu Frequeny i Amplitude, a potem wrzuciła sprawdzony pomysł do Rock Band Unplugged na PSP.

Zerknijcie na Rock Band Blitz:

Rock Band Blitz Announcement Trailer

Pora na kolejne dobre wiadomości.

Rock Band Blitz trafi oczywiście do cyfrowej dystrybucji na PS3 i Xboksie 360. Jeśli macie na konsolach utwory kupione do wcześniejszych Rock Bandów, to będziecie mogli wykorzystać je w Blitzu! Jeśli nie, na rozgrzewkę gra będzie zawierała 25 utworów, choć szczerze przyznam, że na powyższym zwiastunie wychwyciłem tylko "Always" Blink 182. Import działa też w drugą stronę - piosenki z Rock Band Blitz będziecie mogli odpalić w Rock Band 3.

Do 10:00 zostało nam kilka minut, ale nie sądzę, by jakaś wiadomość przebiła dziś zapowiedź Rock Band Blitz w moim prywatnym rankingu. Czekałem na nią już od jakiegoś czasu i wreszcie jest. Teraz pozostaje czekanie na letnią premierę.

źródło: G4TV

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)