Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

W Road Redemption można już grać

Strona głównaW Road Redemption można już grać
14.04.2014 18:02
W Road Redemption można już grać
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIcDKwm

"Duchowy spadkobierca Road Rash" jest obecnie w bardzo wczesnej wersji alfa, ale autorzy dobrze wiedzą, że płacenie za nieukończone gry jest ostatnio w modzie.

bDIcDKvF

Osobiście bardzo chętnie wskoczyłbym na motor i zaczął okładać innych kierowców na lewo i prawo, ale spokojnie poczekam, aż studio Darkseas dokończy dzieła.

Podoba mi się to, co zobaczyłem na powyższym filmiku, bo w gruncie rzeczy to właśnie Road Rash, który dawno temu przypadł mi do gustu. W tym wypadku wybieram drogę zwykłego remake'u, a nie grzebania w sprawdzonej formule. Aczkolwiek nie czuję nieodpartego pragnienia, by rzucić wszystko i wyruszyć w bój. Mimo wszystko, to nie ta półka.

Na stronie gry możecie wykupić pakiet, który umożliwi dostęp do tej wersji już teraz i zagwarantuje pakiet bonusów (ścieżka dźwiękowa, cyfrowy art book, dostęp do wszystkich późniejszych wersji). Jego cena to 40 dolarów. Zwykłe zamówienie przedpremierowe (sama gra w dniu premiery) to wydatek 18 dolarów. Za 70 dolarów możecie kupić wersję specjalną, która do wcześniejszych bonusów dorzuci możliwość nazwania postaci w grze, dodatkową broń i waszą ksywkę wyrytą w siedzibie gangu w grze.

bDIcDKvH

[źródło: CVG]

Maciej Kowalik

326833599653894186
bDIcDKwD