W Rise of the Tomb Raider na PS4 zagramy w październiku

W Rise of the Tomb Raider na PS4 zagramy w październiku

W Rise of the Tomb Raider na PS4 zagramy w październiku
Oskar Śniegowski
17.07.2016 11:19, aktualizacja: 19.07.2016 16:11

Jedna z sieci handlowych nie utrzymała języka za zębami. Możecie już odkładać pieniądze. Zostało niewiele czasu. Data premiery i wsparcie dla VR potwierdzone.

11 października. Według włoskiego GameStopu tego dnia na rynku ma pojawić się Rise of the Tomb Raider dla PlayStation 4. Czasowa wyłączność gry dla Xboksa One skończy się zatem dokładnie po 11 miesiącach.

Obecność gry w bibliotece GameStopu zauważył jeden z użytkowników NeoGAFa i szybko zaopatrzył się w odpowiedniego screena, przewidując możliwość zniknięcia gry z katalogu. Tak nie stało się jednak od godziny 2:24 (karta produkcji wciąż jest dostępna w sklepie internetowym), więc wszystko wydaje się faktyczną zapowiedzią, a nie pomyłką jednego z pracowników. Zresztą data ta jest o wiele bardziej prawdopodobna niż podawany na stronach Amazonu 30 grudnia.

325654815227327090

Podsumowując. Rise of the Tomb Raider - 11 października  - PlayStation 4.

[AKTUALIZACJA] Informacja okazała się prawdziwa. Zachodnie serwisy potwierdzają informacje, które w weekend udostępnił jeden ze sklepów. Co więcej, RotTR będzie w pełni wspierane przez PS VR, a w samej grze znajdzie się zawartość niedostępna na innych platformach.

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)