W Resident Evil na 3DS będzie można biegać i strzelać jednocześnie

W Resident Evil na 3DS będzie można biegać i strzelać jednocześnie

marcindmjqtx
08.12.2010 14:20, aktualizacja: 06.01.2016 15:09

Spokojnie: tak rewolucyjne i sensacyjne zmiany nie dotkną jednak Resident Evil: Revelations, czyli najważniejszego tytułu z tego uniwersum przeznaczonego na nową konsolę Nintendo, ale jedynie Resident Evil: The Mercenaries 3D, czyli produkcję dużo mniejszą. Jakich jeszcze nowości możemy się spodziewać?

The Mercenaries w wersji 3D to przeniesienie na nową konsolę bonusowego trybu rozgrywki o tej samej nazwie, znanego choćby z Resident Evil 5. Normalnie zawsze trzeba było przejść całą grę, by go odblokować, teraz jednak Capcom chce udostępnić go od razu wszystkim zainteresowanym jako osobny produkt.

Czym będzie się jednak różnić ta wersja od swoich poprzedników? Po pierwsze, dodano prosty element rozwoju postaci zaczerpnięty z gier RPG. Bohaterów (z których na razie ujawniono Chrisa Redfielda, Claire Redfield, Hunka i Jacka Krausera) będzie można w pełni dostosować do swoich preferencji, zyskując z czasem dostęp do nowych zdolności czy broni. Po drugie, najważniejszą chyba zmianą jest to, o czym już wspominałem - teraz będzie można biegać i strzelać jednocześnie. Pierwszy raz w historii serii. Obraz przeskakiwał będzie między trybem trzecio- a pierwszoosobowym (gdy wyciągnie się broń), choć drugą opcję będzie można także ustawić na stałe.

W The Mercenaries 3D nieobecna będzie żadna fabuła. Chodzi tylko o czystą akcję. Gra ukończona jest podobno już w 70 procentach, ale na razie nie ma jeszcze daty wydania.

[via 1UP]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)